Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Massimo Dutti dunjacka
Massimo Dutti dunjacka  - 0 Massimo Dutti dunjacka  - 1 Massimo Dutti dunjacka  - 2

Massimo Dutti dunjacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Svart

599 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

MASSIMO DUTTI DUNJACKA Storlek : M Passform : Normal Användning : Jackan är i ett väldigt fint skick utan defekter Nypris : Cirka 2000SEK Modellen på bilen är 182CM och väger 75KG

Hugo
Hugo
(19)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart halfzip från Jack & Jones - Säljer en stilren svart tröja från Jack & Jones med dragkedja vid halsen. Perfekt för en avslappnad och bekväm stil. Passar bra till både jeans och chinos.
Weekday galaxy loose jeans - Jätte fina och bra byxor. Köpta här på Plick men dom passade tyvärr inte. Dem är bara lite söndriga på båda benen vid hälen men annars är dom som nya. Vid snabb affär kan jag gärna gå ner i pris👍
Replay Grover jeans - Dom är lite skrynkliga men de e bara för dom legat eftersom jag inte gillar hur dom sitter längre. Jag köpte dom på nk förra året för helpris på 1800kr
Svart Saint Laurent hoodie  - Hoodien är inte smutsig som de kan se ut som på bilden utan att de var bara dåliga bilder. Svart hoodie från Saint Laurent med stort vitt tryck på bröstet där det står 'Saint Laurent Paris' med en cool, spraymålad effekt. Tröjan har huva med snörning och en klassisk känguruficka framtill. Perfekt för dig som gillar streetwear och exklusiva märken. Köpt på Plick men säljer igen för den it satt som jag hade velat på mig
 Nudie Jeans - Säljer ett par gråa skinny jeans från Nudie Jeans i storlek W32 L30. Jeansen har klassisk femficksdesign, svarta sömmar och Nudie-logga på bakfickan. Materialet är stretchigt jeans och passformen är tight med smal siluett.
Dondup George  - Dondup jeans. Bra skick, inga defekter osv. Modellen är George och de är i storlek 34. Hör av er vid frågor eller funderingar!
Replay Anbass svarta jeans - Svarta jeans från Replay, modell Anbass, i storlek 32. Klassisk femficksdesign med smal passform och raka ben. Jeansen har en mörk tvätt och är tillverkade i mjukt jeansmaterial med stretch för extra komfort. Perfekta för en avslappnad och stilren look.
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och röd logga. Jätte bra skick ser helt orörd ut vilket den nästan är! Skriv för fler frågor.
Dondup jeans - Snygga grå jeans från Boohooman med smal passform och klassisk femficksdesign. Jeansen har en modern, något tvättad look och är tillverkade i ett mjukt bomullsmaterial med stretch för extra komfort. Perfekta för dig som gillar stilrena och enkla jeans. Ingen lapp kvar
 Dondup jeans - Säljer ett par blå jeans från Dondup med snygga slitningar och hål på benen. Jeansen har klassisk femficksmodell och är tillverkade i denim. Perfekta för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Liknande annonser
Visa alla