Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler maya  - Intressekoll!  Vill sälja min moncler maya jacka som är i väldigt fint skick!  Svart, stl. 2.  Den är sparsamt använd och jag har tagsen kvar. Kan frakta men köparen står för frakten! 💞
Moncler Maya  - Moncler maya svart storlek 3 mycket fint skick. Pm vid mer info eller bilder! Mvh Anders
Moncler maya -  Säljer nu denna helt nya Maya-jackan i färgen svart. Strl M. Bara att skriva ett meddelande vid intresse!
 Moncler Maya  - Säljer min moncler Maya jacka då den inte kommer till användning. Inga defekter och är precis som ny. Den är i storlek 1 som motsvarar Xs/S 💗Hör gärna av dig om du vill ha fler bilder eller undrar något💗
Moncler Maya - Moncler Maya SS18, Cond 8/10 Flawless, använd som vanligt, Retail 18000kr, Tveka inte på att skicka ett meddelande vid frågor eller liknande👏
Moncler maya äkta - Äkta moncler maya jacka, aldrig använt, NFC finns
Äkta moncler Maya  - En äkta moncler Maya i storlek 2 passar m/s. Den har ett litet hål på framsidan som syns om man kollar noga och kalle anka texten är borta men har kvar den. Kostar runt 500-1000kr att laga allt men har inte haft orken. Pris kan diskuteras vid snabb affär.
Moncler Maya - Moncler Maya jacka, passar mig rätt bra och är 175 och väger 55kg den är 2-3 cm liten för mig men ser bra ut och den har inga skador
Moncler maya
Moncler maya - 89 Moncler maya - 90 Moncler maya - 91

Moncler maya

Storlek: 6
Kategori: Jackor

6000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Moncler jacka säljes, skick 9/10

Melvinalm
Melvinalm
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Jätte fin skick / för att delta i tävlingen behöver ni följa på Plick och lika alla annonser i min profil/ vinaren dras 4 februari. Hör av er gärna för frågor
Mörkgrön vinterjacka  - Säljer min mörkgrön pufferjacka ifrån massimo dutti som jag köpte förra vintern som är i bra skick! Den är varm, skriv för mer bilder!
Massimo Dutti fieldjacket  - Massimo Dutti fieldjacket, ohffff vad clean. Den är fodrad inuti och har många fickor. Extremt clean jacka med många funktioner. Inga defekter förutom att en knapp saknas längst ned. Vilket inte märks eftersom man har en zipper också. Modellen är 180 cm 75 kg, och bär storlek M.
Quiltad vit jacka med knappar - Säljer en stilren quiltad vit jacka med svarta knappar och stora fickor framtill. Jackan har en boxig passform och är perfekt för dig som gillar en clean och modern look. Passar snyggt till jeans eller kjol och är lätt att matcha med olika outfits.