Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Maya moncler jacka
Maya moncler jacka  - 89 Maya moncler jacka  - 90 Maya moncler jacka  - 91

Maya moncler jacka

Storlek: S/m
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Svart

5000 SEK

Frakt från 54 SEK
Beskrivning

Säljer min fina moncler jacka storlek 2 vilket är s/m den har ett litet hål i fickan dels ett litet på under armen men inget man märker av. Den är perfekt nu till vintern. Köpt här på Plick. Kvitto finns! Kom privat för mer info🩷 nypris ca 16000.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla
Moncler jacka Maya -  jag har använt den i 3 månader så den är som nytt skick. Den är äkta den kommer direkt från monclers hemsida. boxen följer med och ni kan få se kvitto.
Moncler Maya jacka - Säljer en helt ny och oanvänd Moncler Maya dunjacka i svart, komplett med alla tillbehör. Storlek 1/S. Jackan levereras med samtliga etiketter, tags och Monclers autenticitetsbricka. Både QR-kod, NFC och RFID-tagg fungerar och länkar dig direkt till Monclers officiella hemsida. Perfekt som julklapp eller till dig som vill ha en varm, lyxig och tidlös vinterjacka från ett av världens mest exklusiva märken. #Moncler #MonclerMaya #Dunjacka #Lyxmärke #Designerjacka #Vinterjacka #Fashion #Streetwear
Moncler Maya jacka  - Säljer denna Moncler jackan i modellen Maya. Den är i storlek 1 och passar allt från S-L beroende på hur man vill att den ska sitta. Den är äkta, taggen finns kvar och kan även skicka äktighetsbevis med bild på NFC scan, det är bara att skriva! Den har inga defekter såsom hål t.ex, men den är lite sliten pga att den köptes för ca 3 år sedan. Hör av er om ni vill köpa! Pris kan diskuteras
Moncler maya - Äkta moncler jacka kan skicka bevis, skriv om ni är intresserade. Köp inte dirket. Den är minsta storleken motsvarar s
Moncler Maya Jacka  - Svart Moncler Maya jacka. Kontakta för mer information. Nypris 11 999 kr
Moncler Maya jacka - Säljer en Moncler maya jacka i storlek 4/L! Den är i väldigt bra skick. NFC går att skanna. Köpte ny för 16.000kr.  Kan gå ner vid snabb affär. Kan fraktas eller mötas i Norrköping/Linköping
Moncler maya jacka - Snygg svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja. Jackan har en glansig finish och är perfekt för kyliga dagar. Haft jackan i ett par månader, och den är i fint skick. Jackan är storlek 2, vilket motsvarar storlek M. Men den är liten i storleken så passar även S.
Moncler Maya jacka  - Hej, säljer nu min Moncler Maya jackan. Har haft den i ett år nu men börjar bli liten på mig. Bar skick. Storlek S. Priset är inte hugget i sten. Helt äkta.
Fortsätt i appen →