Alla kategorier > Jackor
Skinnjacka från miinto, storlek 38
Skinnjacka från miinto, storlek 38 - 89 Skinnjacka från miinto, storlek 38 - 90 Skinnjacka från miinto, storlek 38 - 91

Skinnjacka från miinto, storlek 38

Storlek: 38
Kategori: Jackor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skinnjacka från Miinto, använd Max 3 gånger så de inga fel på den då den köptes förra sommaren. Säljer den pågrund av för liten storlek. Storlek 38 men passar även 36. Köptes för 699kr säljer för 200kr. Vid fler frågor eller funderingar hör av er☺️

Feliciaafalk
Feliciaafalk
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Massimo dutti dunjacka - Jag säljer den här Massimo dutti jackan som knappt är använd och i jättebra skick!!!
Moncler cardigan  - 9.5/10
Rutig croppad kavaj med stora knappar - Snygg rutig kavaj i grått och vitt med croppad passform och stora svarta knappar framtill. Jackan har bred krage och trekvartsärmar, perfekt för dig som gillar en trendig och chill stil. Materialet känns som bomull och polyester.
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Moncler Cardigan  - Säljer en fräsch vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor med knappstängning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren look.
Svart och grå pufferjacka med stickade ärmar - Sjukt snygg cardigan / jacka 💕liknar den från moncler, trendig och eftertraktad. Storlek 36 / S. Snygg pufferjacka i svart med grå stickade ärmar och ribbad nederkant. Jackan har dragkedja framtill och quiltad front i glansigt material. Perfekt för dig som gillar en cool och modern look.
Overshirt Beige  - Riktigt fet och perfekt för att fylla ut outfits, skriv vid fundering🙌
Svart cardigan moncler med NFC+QR - Säljer en svart moncler cardigan som jag har använt super lite eftersom att jag har nu köpt en ny vinter jacka så jag försöker sälja denna