Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Jacka Missguided
Jacka Missguided - 89 Jacka Missguided - 90

Jacka Missguided

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Märke: Missguided

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väldigt fin och skön höstjacka från Missguided, storlek 36. Lite större i storleken men bara fint tycker jag. Använd 2 gånger så den är som i nyskick. Köpt för 500kr säljer för 250kr + frakt! 😊

agneshagelberg
agneshagelberg
(12)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Jacka Missguided  - Skiiitsnygg jacka från Missguided! Aldrig använd med prislapp kvar 💋💋💋
Missguided jacka - Super fin oversized jacka i skinnimitation, som inte verkar säljas längre. Köpt för 500kr.
Jacka från missguided - Jacka med luva från missguided i storlek 36.
Oanvänd jacka från missguided s  - 300kr
Missguided Teddy jacka - Säljer denna superfina teddyjacka från Missguided! Den är knappt använd så i bra skick! Storlek 36
Beige jacka från Missguided - Säljer en superfin beige jacka från Missguided. Den har en snygg asymmetrisk dragkedja och två fickor med dragkedjor framtill. Jackan är fodrad med mjukt fuskpälsmaterial som gör den perfekt för kyliga dagar. Den har en croppad passform och är långärmad. Perfekt för höst och vinter!
Jacka från missguided - Strl medium, passar S oversized , fint skick!
Jacka från missguided - Jacka från missguided, storlek 40 jag är S Men bra att ha översize
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Blå Moncler windbreaker  - Säljer en mörkblå vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på armen och snygga detaljer med röd och vit rand på huvan. Tillverkad i lätt polyester, perfekt för vår och höst. Klassisk passform och elastiska muddar vid ärmslut.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Fjällräven - EXPEDITION DOWN JACKET W - navy  - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören, stora fickor med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Medföljer matchande påse. Mycket gott skick & varsamt använd ett fåtal gånger. Inga märken eller defekter. Ny pris 9 999kr.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka