Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Missguided rosa rutig höstjacka!
Missguided rosa rutig höstjacka! - 89 Missguided rosa rutig höstjacka! - 90 Missguided rosa rutig höstjacka! - 91

Missguided rosa rutig höstjacka!

Storlek: 38
Kategori: Jackor
Märke: Missguided

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin rosa rutig höstjacka som används ett fåtal gånger förra hösten men som tyvärr numera bara hänger i garderoben. Den har ”knytning” i midjan och totalt fyra fickor, går till mitten av låren på mig då jag är 1,65cm. Storlek 38, väldigt mysig!💓 200kr exklusive frakt

Lisa ErikSon
Lisa ErikSon
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rutig rosa kappa från Missguided - Säljer en snygg rutig kappa från Missguided i rosa, grått och svart. Jackan har bälte i midjan, stora slag och knappar framtill. Mjuk och lite fluffig yta, helfodrad i ljusrosa tyg. Perfekt för dig som vill sticka ut i höst och vinter!
Rosa pälsjacka från Missguided - Superfin rosa pälsjacka från Missguided i storlek XS. Perfekt för att hålla sig varm och snygg under kyliga dagar. Jackan har långa ärmar och en fluffig look som ger en lyxig känsla. Passar perfekt till både vardag och fest!
Rosa höstjacka - Aldrig använd!! Snygg rosa mockaliknande från Kappahl med klassisk bikerkrage och dragkedjor framtill. Jackan har långa ärmar och coola sömdetaljer på ryggen. Perfekt för dig som vill sticka ut med en trendig look.
Rutig teddyjacka från Missguided - Supermysig teddyjacka från Missguided i rutig design med bruna och orangea toner. Perfekt för höst och vinter med sin varma och gosiga känsla. Jackan har en dragkedja framtill och långa ärmar. Perfekt för att hålla stilen när det är kallt ute!
Jacka från missguided - Jacka från missguided, storlek 40 jag är S Men bra att ha översize
Höstjacka rutig strl 38 - Rosa/vitrutig höst jacka i storlek 38
Ljusrosa pälsjacka från Missguided - Superfin ljusrosa pälsjacka från Missguided i storlek XS. Perfekt för att hålla sig varm och snygg under kyliga dagar. Jackan har en fluffig och lyxig känsla, perfekt för både vardag och fest. Ett måste i garderoben för den som älskar att sticka ut!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Olivgrön vindjacka med snörning - Snygg olivgrön vindjacka med snörning i midjan och flera fickor framtill. Jackan har guldiga knappar och patchdetaljer på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en cool och avslappnad stil.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
J.Lindberg field jacka - Säljer denna feta J.Lindberg jacka, perfekt nu inför vintern då den är varmare än vad den ser ut. Jag på bilden är 184cm och den sitter fint på mig så är du runt 180 är det något för dig. Hör av dig vid frågor och funderingar!
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
RalphLauren Denim&Supply Fieldjacket - Tjena! Säljer denna riktigt feta RalphLauren Denim&Supply jackan, RL D&S finns inte kvar längre vilket gör att jackan är lite svårare att få tag i, Storlek M, hör av dig vid funderingar!🙌