Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Skinnjacka
Skinnjacka  - 89 Skinnjacka  - 90

Skinnjacka

Storlek: 36
Kategori: Jackor

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna slutsålda oversized skinnjacka från missguided,använd enbart 1 gång men annars helt oanvänd. Säljer pågrund utav att den inte kommer till användning. Nypris runt 500 kr,säljer för 250. Köparen får stå för frakten om man inte kan mötas upp i centrala Stockholm. Kan skicka fler bilder om det skulle vara aktuellt!

Linnea Sjöström
Linnea Sjöström
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Skinnjacka - Säljer min fina skinnjacka som är använd ett fåtal gånger. Strl 36. Pris kan diskuteras!
Skinnjacka  - En skinnjacka från missguided som jag köpte från sellpy, är som nyskick❤️
Skinnjacka  - Superfin skinnjacka. Storlek S men skulle säga att den också passar XS beroende på hur man vill att den ska sitta. Perfekt till våren. Hör gärna av dig om du har frågor!
Skinnjacka  - Fin skinnjacka ifrån Vila. Säljer pga den är för liten på mig. Den är i bra skick men kan förekomma några trådar här och där.  Har valt att sänka priset en del då den är väl använd💕
Skinnjacka - Säljer denna skinnjacka från stradivarius. Perfekt till både vår, sommar och höst! Fint skick
Skinnjacka - Skinnjacka från Pull & Bear i storlek XS. Nyskick, aldrig använd. Gåva vid köp🍬
Skinnjacka  - Skinnjacka i fint skick nästan aldrig använd. Nypris 590kr säljer för 300kr
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Svart kappa med bälte och fickor - Lång Kappa från Vero Moda. Har 2 fickor med ett bälte som går att knyta i midjan. Ordinarie pris 700 kr säljer för 650, pris kan diskuteras då jag använt kappan några gånger , säljer för att jag hittat en annan i min storlek och stil🩷ingen retur🩷
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka