Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Grön Moncler pufferjacka
Grön Moncler pufferjacka - 0 Grön Moncler pufferjacka - 1 Grön Moncler pufferjacka - 2 Grön Moncler pufferjacka - 3 Grön Moncler pufferjacka - 4

Grön Moncler pufferjacka

Storlek: 38
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Grön
Skick: Mycket bra skick

3000 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Säljer en brun pufferjacka från Moncler med glansig finish. Jackan har dragkedja och tryckknappar med Moncler-logga. Fodrad och riktigt varm, perfekt för kalla dagar. Klassisk design med hög krage och quiltade partier. Passar mig som vanligt vis är en 36/38 s/m

Idagrahn
Idagrahn
(8)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grön Moncler pufferjacka - Skit Snygg grön pufferjacka från Moncler med vit dragkedja, hög krage och Moncler-logga på ärmen. Jackan har en bröstficka med knapp och är vadderad för extra värme. Perfekt för kalla dagar och ger en cool streetstyle-vibe. Har använt den en halv winter pga blev för liten och växte som ogräs, den i fint skick och den står ut i mängden
Grön pufferjacka från Moncler - Snygg grön pufferjacka från Moncler med huva och svarta dragkedjor. Jackan har quiltad design, två fickor med dragkedja och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt skön passform.Etiketten är lite lös, bilden är felaktig.
Grön Moncler pufferjacka med huva - Säljer en mörkgrön glansig pufferjacka från Moncler med limegrönt foder och huva. Jackan har dragkedja framtill, två fickor och klassisk Moncler-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil. Har tyvärr inte äkthetsbevis. Skriv för fler bilder o info❣️
Mörkgrön Moncler pufferjacka - Säljer en mörkgrön pufferjacka från Moncler med hög krage och avtagbar huva. Jackan har två snedställda fickor med dragkedja, Moncler-logga på ärmen och quiltad design. Materialet är glansig polyester och dunfyllning, perfekt för kalla dagar. MÖTS BARA ‼️
Mörkgrön Moncler pufferjacka - Säljer en mörkgrön pufferjacka från Moncler med glansig finish och stor logga på bröstet. Jackan har huva, dragkedja och knappar framtill samt flera fickor. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear-stilen.
Moncler mörkgrön pufferjacka - Säljer en fet mörkgrön pufferjacka från Moncler med svart axelparti och hög krage. Jackan har två sidofickor med dragkedja, elastiska muddar och ikonisk Moncler-logga på ärmen. Materialet är glansigt och känns riktigt lyxigt. Perfekt för kalla dagar. Den är äkta och ny pris runt 6000kr
Moncler grön och svart pufferjacka - Säljer en fet pufferjacka från Moncler i olivgrönt med svarta detaljer upptill. Jackan har hög krage, två stora dragkedjefickor och knäppning framtill. Materialet är polyester och dun, perfekt för kalla dagar. Klassisk Moncler-logga på bröstet och coolt innerfoder med serietryck.
Grön Maya pufferjacka från Moncler - Säljer en grön pufferjacka från Moncler med hög krage och avtagbar huva. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med dragkedja och en patch med Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar. Köpt på Merchsweden för drygt ett år sedan.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Svart jeansjacka med silverknappar - Snygg svart jeansjacka med klassisk passform och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt en rak och tidlös design som passar till det mesta.
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.