Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler cardigan - Ett helt otroligt unikt och populärt plagg, En superfin moncler cardigan i storlek L men sitter som M. Nypris på nästan 13 000 kr (se sista bilden) och grymt skick! Inga hål eller fläckar och sitter hur bra som helst på! Tveka inte vid minsta fråga eller fundering och pris ej hugget i sten😎
Moncler Cardigan - Bra skick förrutom lite slitage i slutet av armarna
Moncler cardigan  - Moncler cardigan i storlek M
Moncler cardigan  - En mycket sällsynt moncler cardigan. Den är i mycket fint skick. Lite missfärgad vid handleder men inget som syns vid användning. Hör gärna av dig kring funderingar eller annat. Den är i storlek XL men passar M.
Moncler cardigan - Säljer nu en riktigt snygg moncler cardigan eftersom att jag hittat en annan. Den är helt ny och kommer med lappar och allt sånt. Den är i storlek L men passar som en M. Jag på bilden är 185 och väger 71kg. ⚠️OBS 1;1 K0P1A ⚠️
Moncler cardigan  - Jätte bra skick finns en jätte liten flaw fixad av skräddare så snyns inte knapt använd. Storleken är L men sitter lite mindre. Kvitto finns ny pris är 10.000kr
Moncler cardigan - En snygg marinblå Moncler cardigan i storlek S. Små tecken på blekning kan förekomma, samt två defekter, en på vardera arm (ett exempel visas på bilden). Samt har de vita framtiderna tappat lite färg. Snygg tripple badge som är ganska ovanlig
Moncler Cardigan - En äkta moncler cardigan. Fint skick. Pris kan diskuteras. Säljer åt min kille
Moncler cardigan
Moncler cardigan  - 89 Moncler cardigan  - 90 Moncler cardigan  - 91 Moncler cardigan  - 92

Moncler cardigan

Storlek: L/M
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Marinblå

4100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väldigt eftertraktad och sällsynt Moncler cardigan av den äldre modellen. Förmodligen enda på marknaden med denna färg. Storlek L (fits M) Skick 8/10

LucasCloset
LucasCloset
(21)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!
Svart Moncler pufferjacka med huva - Jätte fin skick / för att delta i tävlingen behöver ni följa på Plick och lika alla annonser i min profil/ vinaren dras 4 februari. Hör av er gärna för frågor
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Massimo Dutti fieldjacket  - Massimo Dutti fieldjacket, ohffff vad clean. Den är fodrad inuti och har många fickor. Extremt clean jacka med många funktioner. Inga defekter förutom att en knapp saknas längst ned. Vilket inte märks eftersom man har en zipper också. Modellen är 180 cm 75 kg, och bär storlek M.
Mörkgrön vinterjacka  - Säljer min mörkgrön pufferjacka ifrån massimo dutti som jag köpte förra vintern som är i bra skick! Den är varm, skriv för mer bilder!
Svart träningsjacka från Lululemon - Snygg svart träningsjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, hög krage och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Köpt på Vinted som helt ny med prislapp, och har själv aldrig använt den.
grön jacka från Nelly - Snygg jacka från Nelly som inte säljs längre. Köpt för 600.