Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Moncler jacka
Moncler jacka  - 89 Moncler jacka  - 90 Moncler jacka  - 91

Moncler jacka

Storlek: 2
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Marinblå

5000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min jacka från moncler äkta såklart använd vid fåtal tillfällen kvitto finns💗

Sandra
Sandra
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Moncler jacka - En moncler jacka som passar perfekt till våren eller hösten. Luvan kan man ha som vanligt eller vika in den i jackan. Storlek 3 - vilket blir strl M-L. Pris kan diskuteras 🫶🏼
Moncler jacka  - Säljer min moncler jacka i modellen Bady. Den är i storlek 1, köpte på Caspers heat typ för 3 år sedan. Nu är nypris typ 18000kr på denna
Moncler jacka  - Säljer denna tunna moncler jacka. Nypris 16000kr. Säljer för endast 5500kr. Jackan är i ganska bra skick 7/10 (tvättar innan jag skickar). Hör av er om ni har fler frågor
Moncler jacka - Säljer min moncler jacka då den tyvärr är för liten. Jackan är köpt för ca. 10 tusen kronor. Den är använd hela föra vintern och har små tecken på användning men inget tydligt och inget trasigt. Jackan är självklart äkta💞🫰🏽jackan är mörkblå med svart dragkedja.
Moncler jacka  - Jätte fin moncler jacka, älskar den!! Men tyvärr så kommer den inte till någon användning längre💕lånad bild! Skriv för egna 💕💕
Fin moncler jacka - En riktigt fin moncler jacka, perfekt nu till hösten! Jackan är inköpt på NK Göteborg för 7500. Jackan är i bra skick utan några skador!  Pris kan diskuteras vid snabb affär.
Moncler jacka  - Inga defektioner -skriv vid frågor
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Grön camo overshirt med knappar - Snygg militärgrön overshirt i camomönster med två bröstfickor och knäppning framtill. Jackan är i bomull och har en avslappnad passform, perfekt att slänga över en hoodie. Långärmad och med klassisk krage. Funkar perfekt för sena sommarkvällar samt utgångar. Jackan är i 9/10 skick och säljs inte längre på hemsidor.
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️