Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler cardigan  - Moncler cardigan med Moncler-logga på ärmen och extra ficka med dragkedja på sidan. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar. Jackan kan användas året runt och i storlek M tveka inte på att höra av er
Moncler cardigan - Ritkigt fet moncler cardigan som passar XS👏 några ritkigt små hål som du t märks, äldre modell så ingen nfc osv. Dragkedjan strular en del men man kan byta ut den i skrädderiet. Modellen e 175 👏  Skriv vid frågor eller funderingar. Lite löst hängande trådar vid ärmarna.
Moncler cardigan - Säljer en snygg beige cardigan från Moncler i mycket bra skick. Västen har en dragkedja med röd, vit och blå randig detalj och ribbad krage. Perfekt för höst och vår när du vill hålla dig varm och stilren. Passar både till vardags och lite finare tillfällen.
Äkta moncler cardigan - Snygg svart dunjacka från Moncler med avtagbar huva och dragkedja framtill. Jackan har en praktisk ficka med dragkedja på ärmen och tryckknappar vid kragen. Perfekt för kyliga dagar.
Moncler cardigan  - Storlek M passar även S då den är liten i storlek. Jackan är ny köpt och knappt använd och säljer den då den är för liten på mig och inte passar mig bra. Finns även ett extremt  litet hål i vänster ficka men känns inte av o märks inte heller av på något sätt. Pris kan diskuteras vid smidig affär då jag vill bli av med jackan snabbt!
Moncler cardigan - Säljer min jacka nu i storlek S då det inte passar mig längre för ett bra pris! Först till kvarn Hör av dig om det är något du dunderar över😁
Moncler Cardigan - Säljer min Moncler cardigan som är liten på mig och kan inte lämna tillbaks den för den är köpt i Tyskland så inget fel på jackan. NFC funkar som tar dig direkt till hemsidan. Pris kan diskuteras
Moncler cardigan - Moncler cardigan storlek s bra skick men litet hål bak på ryggen och loggan börjar lossna lite tags finns
Moncler cardigan
Moncler cardigan - 89 Moncler cardigan - 90 Moncler cardigan - 91 Moncler cardigan - 92

Moncler cardigan

Storlek: 152
Kategori: Jackor
Märke: Moncler

3000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min Moncler Cardigan då jag ej tar på mig den mer, QR kod finns som går att skanna<3 sitter som en xxs/xs <3

D ak
D ak
(6)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Skjorta  - Super snygg röd skjorta från mango, köpt från Zalando ordpris:399
Axel arigato skor  - Axel ariagto skor, använda fåtal gånger, modellen säljs ej längre <3
Cider klänning  - Klänning från CIDER, storlek Xs, prislapp kvar då den endast är testad <3
Klänning  - Super snygg klänning från CIDER, prislapp kvar då den endast är testad 🥰
Yeezy 700 - Säljer mina yeezy 700, storlek 36, använda ett par gånger<3
Yeezy  - Säljer mina yeezy 700, använda fåtal gånger<3
Dunks panda  - Säljer mina dunks panda som är Knappt använda<3 passar en 36a Köpta på Nike i emporia<3
Dior sneakers  - Dior sneakers aldrig använda då jag ej tyckte om dem. Allting medföljer. Köpt på hemsidan<3
Axel Arigato  - Säljer mina Axel Arigato skor som jag använt 2 gånger bara, så helt nya, allting medföljer, beställda på hemsidan<3 passar 36
Zara tröja  - Mörk grön polo tröja från zara, endast använd en gång <3
Liknande annonser
Visa alla