Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler jacka - Tja! Säljer nu denna svin snygga moncler jacka. En gammal model. Lite små defekter men annars fint skick! Har order bekräftelse, hör av dig vid intresse. Storlek M
 Moncler jacka  - Säljer denna riktigt feta Moncler jacka med den  klassiska loggan på bröstet. Västen har quiltad design, dragkedja framtill och praktiska fickor med dragkedja. Perfekt som skidjacka men även toppen till att ha i vardagen. Storlek 5 i Moncler vilket motsvarar L eller XL. Vid ytterligare frågor och funderingar är det bara att skriva i annonsen.                 Mvh Moses
Moncler jacka  - Jätte fin moncler jacka! Äkta! Storlek S! Aldrig använd! Kan även tänka mig byta mot en svart moncler! Lite stor i storleken!
Moncler jacka  - Riktigt snygg Moncler jacka!  (GALION GIUBBOTTO). Jackan är i storlek M/3 och köptes på NK för 9 999kr för 10 månader sedan. Den är alltså knappt använd och i perfekt skick. Har även sparat alla taggar. QR-kod finns att scanna i jackan.
Moncler jacka - Säljer min fina moncler jacka, i super fint skick, äkta och kvitto finns. Storleken motsvarar S (köpt på barnavdelningen 14 år). Luvan går att ta av och på💙💙💙
Blå jacka från Moncler - Säljer en moncler windbreaker för ett bra pris.  Jackan är i väldigt bra skick och har inga som helst tecken på andvändning. Killen på bilden är 174cm lång, vid någon som helst fundering är de bara att skriva, pris kan diskuteras 🙌!
Moncler maya jacka - Jättebra skick! Storlek 1 vilket motsvarar S, denna jackan passar S/M. JACKAN ÄR ÄKTA! Finns äkthetsbevis.🥰 nypris: ca 15000. Har en liten liten laglapp men den tycker jag inte syns så mycket.
Blå jacka från Moncler - Säljer min snygga Moncler jacka. Har lagat den lite tex är luvan fast sydd eftersom dragkedjan var trasig och det syns knappt. Sen har jag sytt lite på ärmen som ni kan se på sista bilden. Den har små fläckar på framsidan längst ner men syns inte så mycket. En ficka är trasig inuti men kan laga lätt. Det står XXL men tror det är barnstorlek så passar mig som är XS.
Zacharias Åkerblom
Zacharias Åkerblom
Moncler jacka
Moncler jacka - 89 Moncler jacka - 90 Moncler jacka - 91

Moncler jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Blå

4500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd under vintern, bra kvalite, så gott som ny. Jag flyttar utomlands så kommer inte behöva den längre.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Mörkgrön teddyjacka med dragkedja - Säljer en mörkgrön teddyjacka med fluffig, lockig yta och bred krage från hm. Jackan har dragkedja framtill och ribbad nederkant. Perfekt för dig som vill ha en mysig och trendig look under kyliga dagar.
Beige kappa med bälte från ONLY - Säljer nu min jätte snygga beiga kappa ifrån only, då den inte längre kommer till användning och söker nytt hem. Kappan har ett bälte runt midjan och en bred krage, med en klassisk fin beige färg. Perfekt för dig som vill hålla en stil ren look, men inte allt för mycket!☺️
Poncho H&M - MINA BILDER!! säljer den virala ponchon från H&M som är så svår att få tag i då den ej går att köpa längre❤️‍🔥❤️‍🔥 storlek 34/XS, jättebra skick och verkligen så snygg men använder den inte!💖💖
HM teddy jacka - Jättemysig pile jacka från HM perfekt tilll höst och vinter💞💞 Priset går att diskutera😇
Svart Herno liknande jacka!  - FÖLJ FÖR LIKNANDE❤️ snygg Herno liknande jacka med knappar och krage! Går utmärkt att ha en tjocktröja under! Den är mycket varm och passar perfekt under vinter/tidig vår. Inga defekter, storlek S! Tryck köp nu! LTK-0004
J.Lindeberg Jacka - Mörkblå jacka från J.Lindeberg. Jackan är i storlek L och jag har egentligen storlek S så den är lite stor på mig på första bilden. Inga tecken på deffekter. Priset är inte slaget i sten:)
Moncler cardigan  - Säljer moncler cardigan helt oanvänd i nyskick , Stl 1 som motsvarar XS-S
Beige puff jacka - Sjukt fin och endast använd enstaka gånger! 😍😍