Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler Jacka - Hej! Nu säljer jag min Moncler vinterjacka. Väldigt snygg men det syns att den har använts mycket. Finns också ett hål i armhålan men det syns inte ifrån utsidan. Pris kan diskuteras.
Moncler jacka - Riktigt fet moncler Montgenevre i ull, äldre modell går inte att köpa längre. Jackan är impregnerad så tål lättare regn. Storlek 4 men sitter som en M/L riktigt väl bevarat skick med enda nackdelarna är teckningen och ärmarna. Pris kan diskuteras vid snabb och smidig affär.
Moncler jacka - Säljer en snygg grå dunjacka från Moncler med hög krage och huva. Jackan har en stilren design med knappar och dragkedja framtill. Perfekt för kyliga dagar. Storlek M men passar till L. Helt ny, aldrig användt!
Moncler jacka  - Säljer min otroligt feta och unika moncler jacka, den är varm och skön perfekt nu till vintern ❄️✅ köpt på vintage & friends i Göteborg vilket garanterar att den är äkta (kvitto finns) inga defekter, skick 9/10 😍strorlek 3 alltså M men passar mer som en S, priset är otroligt bra för en otroligt snygg jacka, säljer den för ett otroligt bra pris, hör av dig vid minsta fundering ✅🤝// Noel
Moncler jacka  - Säljer en snygg bomberjacka från Moncler med quiltad grå front och rygg i ullmix och svarta ärmar i polyester. Jackan har randig ribbad krage och muddar, samt Moncler-logga på ärmen. Stängs med knappar och har dragkedjeförsedda fickor.
Moncler jacka - Säljer denna feta jacka från Moncler! Skick 8/10 - finns någon skråma, men väldigt bra skick i sin helhet. Nypris 7500kr, mitt pris endast 1599kr! (STEAL). Storlek 3, passar M (modellen är 186 cm). Hör av er vid funderingar!
Moncler jacka  - Skit snygg moncler jacka i fin grå färg❣️ kod finns i jackan och snålt använd
Moncler jacka  - Säljer min gamla moncler jacka då jag inte använder den längre. Finns ingen storlek, men skulle säga att den är S/XS.  Fraktkostnad tillkommer 🥰  (Priset är satt utifrån att jag inte vet om den är äkta eller ej, då jag fick den för många år sedan)
Moncler jacka
Moncler jacka - 0 Moncler jacka - 1 Moncler jacka - 2 Moncler jacka - 3 Moncler jacka - 4

Moncler jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Grå
Skick: Bra skick

3200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej, säljer nu min moncler jacka jag haft ett tag men sugen på nått nytt. Jackan är i storlek 2 och är i ett mycket gott skick, den har en lagning vid handleden som inte märks när man har på sig den och serie tidningen har lossnat. Jackan är grå, men kan uppfattas som lite beige. Sällsynt modell och otroligt snygg. Köpt på Vinted för 4000kr, mitt pris 3500kr.

Mattishöglund
Mattishöglund
(23)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka från Zara  - Snygg grön jeansjacka från Zara, passar perfekt till alla outfits. Storlek S ❣️
Svart teddyjacka från Moncler - Snygg svart teddyjacka från Moncler med dragkedja framtill och diskret logga på ärmen. Jackan har en klassisk passform och är tillverkad i mjukt material med quiltade detaljer på bröstet och ärmarna. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Meotine Jacka - Jättefin jacka från Meotine, aldrig använd med prislapp kvar. Storlek XS/S, nypris 3500kr. Pris går att diskutera vid snabb affär. Kan mötas upp, med tanke på dyr vara (dock nära där jag bor). Överenskommelse sker innan köp! Säljer för 2800kr! Inte annonspriset
Marinblå overshirt Stone Island - Säljer en svart overshirt från Stone Island med klassisk patch på ärmen. Jackan har två bröstfickor, dragkedja framtill. Perfekt för lager-på-lager och streetwear-stil. Hör av dig vid frågor elr liknande!
Patagonia  -  Sälja min killes jättesnygga populära väst för att han inte använder den mer och har växt ut den Det är i storlek medium, men passar också L och smal beroende på hur man vill att den ska sitta. Nypris är 1500
Moncler cardigan  - Skick: 9.5/10
Ljusblå dunjacka från Fjällräven - Säljer min jätte mysiga fjällräven jacka som är som ny❤️❤️Man håller sig riktigt varm och fryser inte i det kalla vintervädret! postar samma dag eller dagen efter köpet. Skriv om frågor eller egna bilder ❤️(har lappar och kvitto)
Beige teddyjacka från Patagonia - Mysig beige teddyjacka från Patagonia med marinblå detaljer och dragkedjor. Jackan har hög krage, tre fickor med dragkedja och röd zip-puller. Perfekt för kalla dagar och ger en avslappnad, trendig look.