Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler jacka - Windbreaker från moncler, inga skador, skick 10/10. Aldrig använd, SJÄLVKLART ÄKTA✅ (kvitto finns) för mer frågor skriv gärna privat
Moncler jacka  - Moncler jacka som är perfekt för våren! Storle 4 men den sitter mer som s-m, super skick 10/10! Självklart äkta! Hör av er vid funderingar MVH
Moncler jacka - Dm för mer info
Moncler jacka - Den är ganska stor på mig (jag har xs i överkropp) den passar väldigt många! Jättefin unisex jacka som passar både killar och tjejer. Priset kan även diskuteras
Moncler jacka - Skick 8/10   Målade om märket pga fläck, lite vågat.. Användes i högst en månad Passar S eller mindre
Moncler jacka - Tunnare Moncler Jacka, köpt i Moncler butiken i Venedig. Mycket bra skit. Skriv om du som köpare behöver fler bilder eller har frågor.  Ny pris 7.695kr
Moncler jacka - Säljer en snygg svart pufferjacka från Moncler med glansig yta och dragkedja. Jackan har en huva och ett unikt märke på insidan. Perfekt för kyliga dagar!
 Moncler Jacka  - Säljer en svart jacka från Moncler. Jacka är i väldigt bra skick. Den är så äkta så det bara går eftersom ja köpte den på NK i Stockholm för  10 000kr ny. Allt på bilden följer med när du köper Jackan hör gärna av dig vid frågor.
Ted Karlsson

Moncler jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Svart

1899 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej, säljer en ovanlig Moncler vind/regn jacka som är storlek 2 = Medium. Jackan är köpt på NK Göteborg, kvitto och tags finns. (Pris diskuterbart) MVH//Ted

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Pile Jacka - Supergosig jacka som tyvärr inte kommer till användning längre, säljer den endast vid ett bra bud så kom med prisförslag🥰
Grön jeansjacka med fransar och knappar  - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika detaljer med virkade fransar och tofsar i beige längs nederkant och ärmslut. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och bohemisk vibe.
Mörkblå pufferjacka med huva - Snygg mörkblå pufferjacka från Save The Duck med stor vadderad huva och dragkedja framtill. Jackan har en quiltad look, lång ärm och diskret logotyp på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Grå quiltad jacka - Skitsnygg varm quiltad jacka från Zara i fint skick 💕 säljer då jag har fler jackor 💕
J.Lindberg fieldjacka - Säljer denna riktigt feta mörkblå J.Lindberg jacka, något tjockare så perfekt för kyligare dagar❄️ || Storlek: L || Skick; 7,5/10, Missfärgning (Bild 5) ,märks inte direkt under användning. En ficka har en lagning. || Pris: 649kr || Om du är osäker på storlek skickar jag mått!
Bomberjacka - Säljer en grå bomberjacka. Lite oversize  .
Beige dunjacka med knappar - Snygg beige dunjacka med quiltad design och tryckknappar framtill. Jackan har en lätt, puffig känsla och en feminin passform. Perfekt för dig som vill ha en stilren och enkel look under kyligare dagar.