Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler jacka - Säljer en snygg grå dunjacka från Moncler med hög krage och huva. Jackan har en stilren design med knappar och dragkedja framtill. Perfekt för kyliga dagar. Storlek M men passar till L. Helt ny, aldrig användt!
Moncler jacka  - Skit snygg moncler jacka i fin grå färg❣️ kod finns i jackan och snålt använd
Moncler jacka  - Säljer då den ej används. Storlek xs. Den är mörkgrå
 Moncler mederia jacka - Säljer en stilren grå jacka från Moncler. Jackan har en quiltad design med knappar och en hög krage för extra värme, och är väldigt komfort, perfekt för både stadsliv och utomhusaktiviteter, har den en modern design med en snygg passform. Detaljer som vattenavvisande egenskaper, justerbara ärmslut och en praktisk huva gör den idealisk för alla väderförhållanden. Moncler är också ett välkänt, respekterat märke inom mode och funktionalitet och funkar perfekt för kyligare dagar. Går att diskutera
Moncler jacka  - Säljer min moncler jacka storlek S passar xs. Inget fast pris. Först till kvarn
Moncler jacka  - Säljer min gamla moncler jacka då jag inte använder den längre. Finns ingen storlek, men skulle säga att den är S/XS.  Fraktkostnad tillkommer 🥰  (Priset är satt utifrån att jag inte vet om den är äkta eller ej, då jag fick den för många år sedan)
Moncler Jacka
Moncler Jacka - 89 Moncler Jacka - 90 Moncler Jacka - 91 Moncler Jacka - 92 Moncler Jacka - 93

Moncler Jacka

Storlek: Medium
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Grå

3500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Denna kommer inte heller till användning då jag har tröttnat på den så bättre att den kommer till användning på någon annan Märket är vitt för det är en collab med Visvim. Så den är lite skönare o unikare än vanliga mayor. Skriv om intresserad:)

Julian
Julian
(8)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Trenchcoat  - Använder ej
Svart vindjacka från Under Armour - Svart vindjacka från Under Armour med huva och snörning. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor och ett vitt logotryck på bröstet. Lätt och sportig design med meshfoder i huvan, perfekt för aktiva dagar.
Jaded London Jacka  - Intressekoll på min helt nya jaded London jacka i storlek XS men deras jackor är väldigt oversize så sitter mer som (S/M) 💖💖Aldrig använd men tog bort lappen direkt och kan ej returnera! Köpte för 2 tusen, har kvitto osv
Svart pufferjacka från Fjällräven - Inteessekoll på min svarta fjällröven expedition down lite jacket  med gul snörning och hög krage. Jackan har två stora fickor med knappar, dragkedja och tryckknappar framtill samt Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg stil.
J Lindeberg field jacket - Säljer denna riktigt feta j Lindeberg field jacketen!⭐️Skick : 9/10 lite smått skrynklig men kan fixas hemma!🙌Storlek S!⭐️NYPRIS = 4000kr! Hör gärna av er om ni har funderingar!👍
Kappa/cardigan  - Säljer denna kappa från gina i storlek xs men passar även s. Den är i väldigt bra skick!
Pälskappa - Superfin beige kappa med stor fluffig päls på kragen. Jackan har två stora fickor framtill samt knappar. Perfekt för höst och vinter när du vill vara både varm och snygg. Det är två små fläckar på jackan som är inringade på bilderna! Den svarta är på baksidan av armen och den andra är typ vid knapparna så det är inget som syns jätte tydligt☺️
poncho - Snygg vit / ljus / beige / cremefärgad poncho med knäppning framtill med fyra knappar och ett matchande bälte i midjan. Jättefint skick och är inte använd. Köpt på Vinted men skulle gissa att den är från Gina tricot eller Nelly (som säljer likadana)🥰 står inte storlek men passar XS-L då man själv knyter i midjan