Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Colmar jacka  - Super snygg, i storlek 36! För referens så är jag 169❤️  I väldigt bra skick. Om någon har en Fjällräven jacka u storlek S som dem hade velat byta mot så är jag öppen! Öppen för rimliga prisförslag❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Colmar jacka  - Jag säljer min Jack den är i bra skick har använt typ 4 gånger original pris 5200💕💕💕
Colmar jacka - Jättefin colmar jacka i toppskick, svart med grå insida
Colmar jacka - Skitsnygg svart colmar jacka i en lite smalare modell. Säljer för att jag köpt en ny och därför inte kommer använda denna! Priset är för att det är ett litet hål i ärmen (sista bilden) men det påverkar inte jackans funktion!! 🥰🥰
Colmar jacka - Säljer nu min colmar jacka! Inga defekter🤗köpt för 5000kr, skriv om ni är intresserade!!
Colmar jacka - Säljer en svart pufferjacka från Colmar. Jackan har huva och perfekt för kyliga dagar. Använd men Fof mycket bra skick! ( lånad bilder men samma jacka och skick )
Colmar jacka
Colmar jacka  - 89 Colmar jacka  - 90

Colmar jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: colmar
Färg: Svart

2000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min colmar jacka köpt i början av våren, ser helt ny ut då jag inte använt den mer än ksk 7 gånger♥️ skriv privat för frågor eller intresse<33 NYPRIS 6000kr

alice
alice
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
moncler jacka  - SÄLJER EJ FÖR 123kr GE BUD intressekoll!!! svart moncler jacka storlek 14 i barnstorlek men passar mig som har xs/s. har inte kvitto eller tillbehör kvar men den är äkta. mycket bra skick
Vit fleecejacka från Patagonia - Säljer en krämvit fleecejacka från Patagonia med blå detaljer och dragkedjor. Jackan har hög krage, tre fickor med dragkedja och en mysig teddystruktur. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att ha på sig.
J.Lindeberg Cardigan  - Sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Perfekt höst jacka | Skick 8/10 inga defekter | Storlek L men passar S och färgen svart | SLUTSÅLD MODELL | Nypris 4000kr | Hör av er för mer information/bilder!
grön jacka från Nelly - Snygg jacka från Nelly som inte säljs längre. Köpt för 600.
Beige mocka bikerjacka Stradivarius - Snygg beige bikerjacka i mjuk mockaimitation från Stradivarius. Jackan har flera silvriga dragkedjor, bred krage och bälte i midjan. Klassisk bikerstil med detaljer som tryckknappar och fickor. Perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren look.
Grå mönstrig jacka från Zara - Grå jacka från Zara med vågigt mönster, två stora fickor framtill och hög krage. Jackan har en avslappnad passform och stängs med dragkedja. Perfekt för lager på lager under höst och vår.
J.Lindeberg Cardigan  - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK  | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!
Svart träningsjacka från Lululemon - Snygg svart träningsjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, hög krage och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look.