Alla kategorier > Jackor
Svart dunjacka från Moncler
Svart dunjacka från Moncler - 89 Svart dunjacka från Moncler - 90 Svart dunjacka från Moncler - 91

Svart dunjacka från Moncler

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Skick: Nytt skick

2000 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygg och glansig svart dunjacka från Moncler med pälskantad huva. Perfekt för kalla dagar med sin quiltade design och dragkedja framtill. En stilren jacka som håller dig varm och trendig. Priser kan diskuteras och det finns många storlekar av denna jacka

Samwail
Samwail
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart dunjacka från Moncler - Svart dunjacka från Moncler med huva och två dragkedjeförsedda fickor framtill. Jackan har en clean look med Moncler-logga på ärmen och DIST-certifierad dunfyllning. Perfekt för dig som vill ha en stilren jacka med premiumkänsla.
Svart Moncler dunjacka - Säljer en svart Moncler dunjacka med klassisk logga på ärmen och coolt serietryck på insidan. Jackan har dragkedja, tryckknappar och en ficka på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil.
Svart dunjacka från Moncler - Säljer en stilren svart dunjacka från Moncler. Jackan har en quiltad design med dragkedja framtill och en hög krage. Perfekt för kyligare dagar med sin lätta och varma fyllning av vitt gåsdun. Köpt i andra hand men innan dess var den ny. Andvänd fåtal gånger bara! Skick är 9/10!
Svart dunjacka från Moncler - Svart dunjacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor med dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och varm jacka med snygg passform. Kvitto finns !! Pris kan diskuteras vid bra affär. Skriv för mer bilder
Svart dunjacka från Moncler - Säljer en svart dunjacka från Moncler med hög krage och dragkedja framtill. Jackan har två fickor med dragkedja och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med olika outfits. vet att den även har 2 minde hål på ena ärmen men kan ej hitta dem, så ej synligt.
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med glansig finish och dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar och en praktisk ficka på ärmen med Moncler-logga. Perfekt för kyligare dagar.
Svart dunjacka från Moncler - Säljer en svart dunjacka från Moncler med klassisk quiltad design och dragkedja framtill. Jackan har lång ärm och Moncler-logga på ärmen. Tyvärr kommer den inte till användning längre, använt den förtal gånger ❤️
Svart dunjacka från Moncler - Säljer en svart, glansig dunjacka från Moncler med hög krage och avtagbar huva. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kyliga dagar.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Ljusblå jeansjacka från Zara - Säljer en ljusblå jeansjacka från Zara med oversized passform. Jackan har stora fickor framtill, klassisk krage och knappar längs hela framsidan. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Fjällräven jacka - Säljer nu en down lite cropped expedition dam jacka i nyskick! Storlek M men sitter som S! Hör av er vid frågor eller intresse!🫶🤗
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰
Brun trenchcoat från NA-KD - Snygg brun trenchcoat från NA-KD med klassisk dubbelknäppning, långa ärmar och bälte i midjan. Storlek 36
Beige trenchcoat med bälte - Stilren beige trenchcoat med klassisk dubbelknäppning och bälte i midjan. Jackan har stora knappar, axelklaffar och hög krage. Perfekt för dig som vill ha en tidlös och trendig look.
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med quiltad front och Moncler-logga på ärmen. Jackan har dragkedja framtill och en klassisk, stilren look som passar perfekt till höst och vinter. Lätt att matcha och riktigt trendig.