Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart Moncler pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med glansig finish och huva. Jackan har dragkedja framtill, Moncler-logga på ärmen och praktiska fickor. Perfekt för kalla dagar och har en modern, oversized look som är riktigt snygg.
Svart Moncler pufferjacka med huva - L Men passar som M också. Helt ny och inte använd
Svart Moncler pufferjacka med huva - Svart pufferjacka från Moncler med ikonisk logga på ärmen, huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad design, ribbade muddar och silverfärgade knappar med Moncler-gravyr. Perfekt för kalla dagar och har en snygg, klassisk look.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med huva och klassisk logga på ärmen. Jackan har en quiltad design, dragkedja framtill och flera fickor. Perfekt för kalla dagar och ger en riktigt clean streetwear-look.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med glansig finish, huva och klassisk logga på bröstet. Jackan har en rödvit randig dragkedja framtill och flera fickor. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Svart pufferjacka från Moncler med stickade ärmar och quiltad front. Jackan har en stor huva, dragkedja framtill och Moncler-logga på ärmen. Materialmix av polyester och stickad ull ger en schysst kontrast. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha något som sticker ut.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med stor huva och logotyptext längs kanten. Jackan har dragkedja och är vadderad för extra värme. Perfekt för kalla dagar och har en clean, oversized look. Klassisk Moncler badge på ärmen. OBS endast använd en gång så näst intill nyskick!
Svart Moncler pufferjacka med huva - Svart pufferjacka från Moncler med glansig yta, huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen och praktiska fickor med dragkedja. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst streetstil.
Svart Moncler pufferjacka med huva
Svart Moncler pufferjacka med huva - 0 Svart Moncler pufferjacka med huva - 1 Svart Moncler pufferjacka med huva - 2 Svart Moncler pufferjacka med huva - 3 Svart Moncler pufferjacka med huva - 4

Svart Moncler pufferjacka med huva

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

530 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart pufferjacka från Moncler i storlek L. Jackan har glansig yta, huva med dragsko, två framfickor med dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst streetstil.

Cory Reed
Cory Reed
(1)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Trenchcoat - Jättefin trenchcoat från H&M, knappt använd! Perfekt inför våren🌸🌸
Grön jeansjacka från Zara  - Snygg grön jeansjacka från Zara, passar perfekt till alla outfits. Storlek S ❣️
Marinblå overshirt Stone Island - Säljer en svart overshirt från Stone Island med klassisk patch på ärmen. Jackan har två bröstfickor, dragkedja framtill. Perfekt för lager-på-lager och streetwear-stil. Hör av dig vid frågor elr liknande!
Moncler cardigan  - Skick: 9.5/10
Meotine Jacka - Jättefin jacka från Meotine, aldrig använd med prislapp kvar. Storlek XS/S, nypris 3500kr. Pris går att diskutera vid snabb affär. Kan mötas upp, med tanke på dyr vara (dock nära där jag bor). Överenskommelse sker innan köp! Säljer för 2800kr! Inte annonspriset
Mörkblå fleecejacka från Helly Hansen - Super fin helly Hansen teddyjacka | Storlek S | Skick 10/10 Nyskick | Nypris 2200:- mitt pris 1149:-|
INTRESSEKOLL PÅ HELT SLUTSÅLD JACKA!!❤️🥰 - Vill se intresset för denna jätteeftettraktade HEELT slutsålda jackan från mango! Den är i Italien wool material så den är väldigt varm och skön och den är i nyskick!! Nypris är 1200kr men jag kommer sälja för 1000 då den är i toppskick! Inga defekter ändast använd 3 gånger🥰🥰🥰❤️ säljer då jag behöver pengar! I storlek M men passar även större/mindre!