Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Svart Moncler dunjacka med huva
Svart Moncler dunjacka med huva - 0 Svart Moncler dunjacka med huva - 1 Svart Moncler dunjacka med huva - 2 Svart Moncler dunjacka med huva - 3 Svart Moncler dunjacka med huva - 4

Svart Moncler dunjacka med huva

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

600 SEK

Frakt från 54 SEK
Beskrivning

Snygg svart dunjacka från Moncler med stor huva och quiltad design. Jackan har dragkedja och knappar framtill samt två snedställda fickor med knappstängning. Perfekt för kalla dagar och riktigt trendig look.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart dunjacka från Parajumpers - Säljer en svart dunjacka från Parajumpers i superlätt material. Jackan har en dragkedja framtill och en hög krage. Den är dekorerad med ett märke på ärmen och har en quiltad design. Perfekt för kyliga dagar!
Marinblå sweatshirt från Polo Ralph Lauren - Klassisk marinblå sweatshirt från Polo Ralph Lauren med den ikoniska vita logon broderad på bröstet. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar, perfekt för en clean och stilren look.
Polo tröja Ralph f - Helt ny oanvänd
Grå sweatshirt från Polo Ralph Lauren - Klassisk grå sweatshirt från Polo Ralph Lauren med rund halsringning och den ikoniska lilla broderade loggan på bröstet. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
Svart sweatshirt från Polo Ralph Lauren - Klassisk svart sweatshirt från Polo Ralph Lauren med rund halsringning och den ikoniska vita logon broderad på bröstet. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant, perfekt för en clean och stilren look.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Svart pufferjacka från Moncler med stor huva och quiltad design. Jackan har dragkedja och tryckknappar framtill, samt ett snyggt Moncler-märke på ärmen. Materialet är glansig polyester och jackan har en loose passform som ger en chill vibe.
Svart dunjacka med huva från Moncler - Säljer en svart dunjacka från Moncler med stor vadderad huva och breda quiltade paneler. Jackan har dold dragkedja och tryckknappar framtill samt diskret Moncler-logga på knäppningen. Perfekt för kalla vinterdagar.
Liknande annonser
Visa alla
Svart dunjacka från Moncler med huva - Snygg svart dunjacka från Moncler med quiltad front och huva med rödvit detalj. Ärmarna är ribbstickade och jackan har dragkedja framtill. Perfekt för kyliga dagar och ger en sportig men stilren look.
Svart Moncler dunjacka med huva - Säljer en svart Moncler dunjacka med huva och stora quiltade partier. Jackan har dragkedja, ficka med Moncler-logga på ärmen och coolt serietryck på insidan. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil.. den går att skanna. Storlek S, pris går diskuteras
Svart Moncler dunjacka med huva - Säljer en svart dunjacka från Moncler med huva och stora fickor framtill. Jackan har både dragkedja och knappar, samt det klassiska Moncler-logotypen på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till vinterlooken.
Svart Moncler dunjacka med huva - Säljer en svart Moncler dunjacka i kort modell. Jackan är varm, lätt och bekväm, perfekt för höst och vinter. Klassisk design med huva, dragkedja samt tryckknappar framtill.
Svart Moncler dunjacka med huva - Svart dunjacka från Moncler med huva och coola detaljer som röd, vit och marinblå rand vid dragkedjan. Jackan har en bröstficka med Moncler-logga, innerficka med dragkedja och serietidningsmönster på insidan. Materialet är glansigt och jackan är quiltad för extra värme.
Svart Moncler dunjacka med huva - Snygg svart dunjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har två snedställda fickor med dragkedja och en dekorativ stjärndetalj på ena ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt trendig look.
Svart Moncler dunjacka med huva - Säljer en svart dunjacka från Moncler med stor huva och tydlig logotyp på insidan. Jackan har puffad design, dragkedjor på fickorna och klassisk Moncler-patch på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil. Pris kan diskuteras, storlek XL men passar också bra på L
Svart Moncler dunjacka med huva - Säljer en svart, glansig dunjacka från Moncler med stor huva och klassisk logga på bröstet. Jackan har rödvit randig dragkedja, bröstficka med knapp och quiltad design. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil. Den är i väldigt bra skick då jag har bara använt den några gånger. Säljer den för att den är för liten
Fortsätt i appen →