Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå jacka från Moncler - Säljer en snygg mörkblå jacka från Moncler med huva och dragkedja. Jackan har  två fickor med knappar framtill. Detaljer i form av en logotyp på ärmen och en randig kant på huvan.
Mörkblå moncler jacka - Monclerjacka i dun, mörkblå, väldigt varm och i jättefint skick, säljer då jag behöver pengar😝det står storlek 6 och skulle uppskatta det till M, den är ju oversized vilket år väldigt snyggt, bara att höra av er vid frågor eller för fler bilder! Då den är vintage har jag inget äkthetsbevis men den har gått igenom ett äkthetstest och är självklart äkta💞
Mörkblå Moncler jacka med päls huvan äkta - Snygg mörkblå dunjacka från Moncler med fluffig fuskpäls på huvan. Jackan har inga skador passar väldigt bra på vintern har aldrig varit kall på vintern med den nu är det sommar men man behöver den på vintern köp snälla den behöver få sålt den 😀
Moncler jacka mörkblå maya  - Säljer en mörkblå Moncler maya jacka då den inte kommer till användning längre. Köpte den på NK Göteborg för 15 999. Skriv för mer bilder o bild på kvittot och tags
Moncler jacka  - Säljer nu denna Moncler jacka | Storlek 2 som är motsvarar storlek S | Skick 8/10 de har varit ett litet hål på ryggen som har blivit lagad av en laglapp därav lägre pris | Pris inte hugget i sten | Skriv vid funderingar // Mvh
Mörkblå vindjacka från Moncler - Snygg mörkblå vindjacka från Moncler med huva och dragkedja. Jackan har Moncler-logga på ärmen och coola rödvita detaljer på huvan. Tillverkad i lätt polyester, perfekt för blåsiga dagar. Två fickor med tryckknappar och elastiska muddar vid ärmslut.
Mörkblå windbreaker från Moncler - Snygg mörkblå vindjacka från Moncler med huva och vit dragkedja. Jackan har en klassisk Moncler-logga på ärmen och grått innerfoder. Perfekt för dig som vill ha en stilren outfit. Passformen är normal och jackan är långärmad. Skicket är nästan perfekt har använt fåtal gånger. Säljer för ska köpa ny! Storlek 164cm.
Moncler jacka - Tja! Säljer nu denna svin snygga moncler jacka. En gammal model. Lite små defekter men annars fint skick! Har order bekräftelse, hör av dig vid intresse. Storlek M
Mörkblå jacka från Moncler
Mörkblå jacka från Moncler - 0 Mörkblå jacka från Moncler - 1 Mörkblå jacka från Moncler - 2 Mörkblå jacka från Moncler - 3 Mörkblå jacka från Moncler - 4

Mörkblå jacka från Moncler

Storlek: 4
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Blå
Skick: Bra skick

1199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en mörkblå pufferjacka från Moncler med klassisk quiltad design och dragkedja framtill. Jackan har långärmade ärmar och en snygg ståkrage. Moncler-loggan sitter på vänster ärm. Perfekt för dig som gillar stilren look. Taggen innan för jackan har tyvärr gött bort i tvätten .Passar perfekt nu till hösten/vintern. Hör gärna av er vid frågor🙌🙌

Hugo
Hugo
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart halfzip från Jack & Jones - Säljer en stilren svart tröja från Jack & Jones med dragkedja vid halsen. Perfekt för en avslappnad och bekväm stil. Passar bra till både jeans och chinos.
Weekday galaxy loose jeans - Jätte fina och bra byxor. Köpta här på Plick men dom passade tyvärr inte. Dem är bara lite söndriga på båda benen vid hälen men annars är dom som nya. Vid snabb affär kan jag gärna gå ner i pris👍
Replay Grover jeans - Dom är lite skrynkliga men de e bara för dom legat eftersom jag inte gillar hur dom sitter längre. Jag köpte dom på nk förra året för helpris på 1800kr
 Nudie Jeans - Säljer ett par gråa skinny jeans från Nudie Jeans i storlek W32 L30. Jeansen har klassisk femficksdesign, svarta sömmar och Nudie-logga på bakfickan. Materialet är stretchigt jeans och passformen är tight med smal siluett.
Dondup George  - Dondup jeans. Bra skick, inga defekter osv. Modellen är George och de är i storlek 34. Hör av er vid frågor eller funderingar!
Replay Anbass svarta jeans - Svarta jeans från Replay, modell Anbass, i storlek 32. Klassisk femficksdesign med smal passform och raka ben. Jeansen har en mörk tvätt och är tillverkade i mjukt jeansmaterial med stretch för extra komfort. Perfekta för en avslappnad och stilren look.
Dondup jeans - Snygga grå jeans från Boohooman med smal passform och klassisk femficksdesign. Jeansen har en modern, något tvättad look och är tillverkade i ett mjukt bomullsmaterial med stretch för extra komfort. Perfekta för dig som gillar stilrena och enkla jeans. Ingen lapp kvar
 Dondup jeans - Säljer ett par blå jeans från Dondup med snygga slitningar och hål på benen. Jeansen har klassisk femficksmodell och är tillverkade i denim. Perfekta för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och röd logga. Jätte bra skick ser helt orörd ut vilket den nästan är! Skriv för fler frågor.
Massimo Dutti dunjacka  - MASSIMO DUTTI DUNJACKA  Storlek : M  Passform : Normal  Användning : Jackan är i ett väldigt fint skick utan defekter  Nypris : Cirka 2000SEK  Modellen på bilen är 182CM och väger 75KG
Liknande annonser
Visa alla