Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler jacka  - Moncler jacka som är perfekt för våren! Storle 4 men den sitter mer som s-m, super skick 10/10! Självklart äkta! Hör av er vid funderingar MVH
Moncler jacka - Moncler acorus storlek 3/M
Moncler jacka - Moncler jacka, storlek M, pris kan diskuteras
Moncler jacka - Moncler jacka
Moncler jacka  - En super fin moncler jacka som är både fin och ren på insidan och utsidan. Marinblå och svart vid färg och kommer i ett super bra skick. Den är använd lite och därför kommer för billigare pris.
Moncler jacka  - Äkta Moncler jacka perfekt skick storlek M/L
Moncler jacka  - Tja säljer min moncler jacka  inte använd en anda gång för den är för stor då jag har S och jackan är storlek M, Helt Ny skick, perfekt för vintern. Anledningen varför jag säljer den hära jackan för så billigt är för att jag behöver pengar fort snabbt enkel och smidigt för en ny jacka nu till. kom PV för mer info angående jackan.
Moncler jacka  - Säljer super snygg moncler jacka i storlek 4 vilket är typ s/m, modellen är 189 75 kg! Självklart äkta!
Moncler kavaj/jacka
Moncler kavaj/jacka - 89 Moncler kavaj/jacka - 90 Moncler kavaj/jacka - 91

Moncler kavaj/jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Svart

1100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Moncler jacka som är i Stl M men passar även Small

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Stone island tröja  - Knappt använd Stone island tröja i stl small
Limitato tröja  - Limitato tröja storlek S
Mörkgrå ullkavaj från Sand - Snygg mörkgrå kavaj från Sand i ull med klassisk passform. Fodret har ett diskret blommigt mönster och kavajen har tre knappar vid ärmslutet. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa plagg med lite extra detaljer.
Mörk mönstrad stickad tröja J.Lindeberg - Stickad tröja från J.Lindeberg i mörkgrå och svart färg med abstrakt mönster. Tröjan har rund halsringning med bred ribbstickad kant och långa ärmar. Materialet ser ut att vara ullblandning, perfekt för kyliga dagar. Storlek S men passar även mig som använder M vanligtvis
Beige skjorta från Oscar Jacobson - Säljer en stilren beige skjorta från Oscar Jacobson i regular fit. Skjortan har klassisk krage, långa ärmar och knappar framtill. Materialet känns mjukt och har en lätt struktur, perfekt för en clean och avslappnad look.
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →