Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart Moncler jacka med stickade ärmar
Svart Moncler jacka med stickade ärmar - 0 Svart Moncler jacka med stickade ärmar - 1 Svart Moncler jacka med stickade ärmar - 2 Svart Moncler jacka med stickade ärmar - 3 Svart Moncler jacka med stickade ärmar - 4 Svart Moncler jacka med stickade ärmar - 5

Svart Moncler jacka med stickade ärmar

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

2000 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Snygg svart jacka från Moncler med vadderad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja framtill, huva och en vit detalj på ena ärmen med Moncler-logga. Perfekt för dig som vill ha en trendig och bekväm jacka i vardagen. (Ska tvättas så alla vet)

Casper Westman
Casper Westman
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart Moncler pufferjacka med stickade ärmar - Säljer en svart hybrid jacka från Moncler med stickade ärmar och huva. Nypris 12000
Svart Moncler pufferjacka med stickade ärmar - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med stickade långärmade partier och glansig framsida. Jackan har dragkedja med vit och röd detalj, två fickor med dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en snygg och varm jacka med cool mix av material.
Svart Moncler pufferjacka med stickade ärmar - Säljer en svart pufferjacka från Moncler i storlek S. Jackan har quiltad kropp i syntetmaterial, stickade ärmar och huva. Dragkedja framtill, fickor med tryckknappar och en extra ficka med dragkedja på ärmen. Klassisk Moncler-logga på vänster ärm.
Svart Moncler pufferjacka med stickade ärmar - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med stickade ärmar och rygg. Jackan har vit logga och rand över bröstet, hög krage och dragkedja framtill. Klassisk Moncler-patch på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en snygg och sportig look. Priset kan diskuteras.
Svart Moncler pufferjacka med stickade ärmar - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med stickade ärmar och hög krage. Jackan har quiltad front, två fickor med dragkedja och snyggt Moncler-märke på ärmen. Materialmix av polyester och stickad ull ger en cool look. Perfekt för dig som vill ha något stilrent och bekvämt. ‼️ pris kan diskuteras‼️
Svart dunjacka med stickade ärmar Moncler - Svart cardigan från Moncler med luva som man kan ta av. Säljer pga att den har blivit för liten
Svart Moncler dunjacka med stickade ärmar - Säljer en svart Moncler dunjacka med quiltad front och ribbstickade ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor med dragkedja och en hög krage. Klassisk Moncler-logga på ärmen och insida med serietidningsmärke. Perfekt för kyliga dagar.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Blå Moncler windbreaker  - Säljer en mörkblå vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på armen och snygga detaljer med röd och vit rand på huvan. Tillverkad i lätt polyester, perfekt för vår och höst. Klassisk passform och elastiska muddar vid ärmslut.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Fjällräven - EXPEDITION DOWN JACKET W - navy  - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören, stora fickor med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Medföljer matchande påse. Mycket gott skick & varsamt använd ett fåtal gånger. Inga märken eller defekter. Ny pris 9 999kr.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka