Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler cardigan  - Snygg svart hybridjacka från Moncler med stickade ärmar och quiltad kropp i polyester. Jackan har huva, dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en modern och sportig look.
Äkta moncler cardigan - Säljer nu min äkta moncler cardigan som är perfekt nu emot varamare tider. Storlek M men passar även S. Äkthetsbevis finns✅  Ny pris: 10500🛑 Mitt pris: 1799✅ Skriv vid minsta fundering!
Moncler cardigan  - Snygg svart pufferjacka med quiltad front och rygg, samt släta ärmar. Jackan har huva, dragkedja framtill och ribbade muddar. Perfekt för kyliga dagar och ger en modern look.
Moncler Cardigan - Tjena! Säljer denna feta cardiganen eftersom den har blivit för stor för mig. Cartoonen har tappat lite färg men annars är jackan bra👍. Pris 1499. Meddela mig gärna om du vill ställa frågor, pris kan diskuteras!😁
Moncler cardigan - Säljer nu min moncler cardigan som har använts i ungefär 1 månad. Den är fortfarande i nyskick utan några defekter. Det följer med tags och det går även att skanna qr koden. Storlek M och passar allt mellan 174 och 186. Passar perfekt till vintern.
Moncler Cardigan  - Säljer en Moncler cardigan! Storlek M! Hör gärna av dig om du har frågor!
Moncler cardigan - Tja! Säljer nu denna riktigt snygga cardigan från Moncler. Jackan/ cardigan är i storlek M men passar dig som bär storlek S. Jackan har även några hål men som är lagade av en skräddare, kom privat för bild. Denna jacka säljer jag för endast 1399, alltså en riktigt bra deal. Kan gå ner i pris vid snabb försäljning. Vid frågor eller funderingar är det bara att skriva:) // självklart är jackan äkta!
Moncler cardigan  - Storlek M passar även S då den är liten i storlek. Jackan är ny köpt och knappt använd och säljer den då den är för liten på mig och inte passar mig bra. Finns även ett extremt  litet hål i vänster ficka men känns inte av o märks inte heller av på något sätt. Pris kan diskuteras vid smidig affär då jag vill bli av med jackan snabbt!
Moncler cardigan
Moncler cardigan  - 89 Moncler cardigan  - 90 Moncler cardigan  - 91

Moncler cardigan

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Moncler

4000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu min jacka då jag inte använder den längre och vill bli av med eftersom den aldrig kommer till användning. års modellen är 2021. Hör av er för mer info

Milo Nilsson
Milo Nilsson
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Half zip från jack and Jones  - Säljer min half zip i stickat från Jack & Jones i storlek M. Haft den i två år men använd cirka 5-7 gånger och är i ny skick.
Liknande annonser
Visa alla