Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler maya jacka - Jättebra skick! Storlek 1 vilket motsvarar S, denna jackan passar S/M. JACKAN ÄR ÄKTA! Finns äkthetsbevis.🥰 nypris: ca 15000. Har en liten liten laglapp men den tycker jag inte syns så mycket.
Moncler Maya Jacka - Säljer nu en helt fräsch Moncler Maya. Jackan har inga slitage och är i helt nytt skick. NFC scan fungerar och alla lappar finns kvar. Jackan är i storlek 2 vilket motsvarar S/M. Ifall man vill ha fler bilder och NFC bevis så är det bara att kontakta mig😊
 Moncler Maya Jacka - Säljer en svart Maya jacka från Moncler med glansig finish, huva och dragkedja framtill. Jackan har två fickor med dragkedja, Moncler-logga på ärmen och quiltad design. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil. NFC finns samt fungerar. Använd ca 1 vinter, så väldigt bra skick. Säljs då den tyvärr inte passar längre. Vid funderingar eller liknande är det bara att höra av sig!
Moncler Maya jacka  - Knappt använd, finns med påsar och kvitto.
Moncler Maya jacka - Säljer en helt ny och oanvänd Moncler Maya dunjacka i svart, komplett med alla tillbehör. Storlek 1/S. Jackan levereras med samtliga etiketter, tags och Monclers autenticitetsbricka. Både QR-kod, NFC och RFID-tagg fungerar och länkar dig direkt till Monclers officiella hemsida. Perfekt som julklapp eller till dig som vill ha en varm, lyxig och tidlös vinterjacka från ett av världens mest exklusiva märken. #Moncler #MonclerMaya #Dunjacka #Lyxmärke #Designerjacka #Vinterjacka #Fashion #Streetwear
Moncler maya jacka - Hej! Jag säljer nu min svarta moncler maya. Den är i jättebra skick andvänt väldigt lite och sparsamt den har inga defekter eller liknande. Jackan har dun i sig så den är perfekt till den kalla hösten/vintern. Den är äkta och köpt på monclers hemsida inte så länge sedan. Jag säljer jackan pågrund av att jag inte har tid att andvända den då jag mest har jobbklädder på när jag jobbar. De ingår med dustbag, lapparna,. Hör av dig vid frågor och extra bilder!
Moncler Maya Jacka - Säljer en svart Moncler Maya i storlek 4. Den är perfekt inför kommande kylan. Den är i princip helt ny utan några defekter. Jag kan frakta över hela Sverige. Hör gärna av dig för funderingar!
Moncler Maya Jacka - Exklusiv Moncler Maya-jacka i svart, storlek M. Nyskick med taggar! Ikonisk modell med blank finish och quiltad design. Fylld med premium-dun som ger värme och komfort utan att kännas tung. Utrustad med fast huva, dragkedjeförsedda fickor samt klassiskt Moncler-märke på ärmen. Insidan pryds av den ikoniska Moncler-seriekomikern. En tidlös och lyxig jacka som kombinerar stil och funktion – perfekt för vintern. 📦 Snabb leverans – skickas samma dag!
Moncler maya jacka
Moncler maya jacka  - 89 Moncler maya jacka  - 90 Moncler maya jacka  - 91 Moncler maya jacka  - 92 Moncler maya jacka  - 93

Moncler maya jacka

Storlek: 2
Kategori: Jackor
Märke: Moncler

4000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

I övrigt väldigt fin förutom litet hål som knappt syns.

Gurra
Gurra
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler Cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med knappstängning. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en snygg och stilren jacka med exklusiv känsla.
 quiltad jacka från Zara  - Quiltad jacka från Zara utan defekter, super varm och gosig så funkar perfekt som jacka varje årstid!❤️❤️❤️
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor med dragkedja och ett litet rött Polo-logo broderat på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en schysst, klassisk look.
Svart puffer jackan från polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och två dragkedjeförsedda fickor. Jackan har det klassiska röda Polo-logot broderat på bröstet och en snygg quiltad design. Perfekt för kalla dagar och har en modern, clean look.(den kommer med tagg). Perfekt som julklapp.
Svart Moncler - Snygg svart jacka från Moncler med quiltad, glansig front och två fickor med knapp. Ärmarna är stickade och har ribbade muddar. Jackan har dragkedja framtill och klassisk Moncler-logga på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Vit teddyjacka från H&M XS - Mysig vit teddyjacka från H&M i storlek XS. Jackan har hög krage, två sidofickor och hel dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar. Jättebra skick och använd endast fåtal gånger!💗