Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler vinterjacka  - Säljer min fina Moncler vinterjacka som är köpt för 1 år sedan. Nypris 15000. Är i god skick och använt få gånger. Priset kan diskuteras vid snabb affär. Kvitto finns
Vinterjacka från Moncler - Säljer en snygg och i bra skick vinterjacka. En jätte fin akopia ser ut som äkta. Den är varm och stilig. Storlek L passar även Xl
Moncler vinterjacka - Moncler vinterjacka i storlek 14 Y, men funkar som XS. Mycket bra skick, som ny. Endast använd ett fåtal gånger. Kvitto och äkthetsbevis finns naturligtvis.
Moncler vinter jacka  - En super fin svart moncler jacka i färgen svart. Vi köpte denna jacka för 7-8 år sen så det finns ej något kvitto varken påse kvar. Men om ni vill ha fler bilder är de bara att fråga. Den här jackan är varm och skön och passar perfekt på vintern.
Moncler Vinter jacka  - Säljer min sällsynta och äldre moncler vinter jacka, storlek S. Som är köpt på NK för 14000kr. Jakan har en defekt vilket är lappen som man ser på bild 5 den här åkt av en gång har inte haft tiden att fixa den ordentligt så har sytt fast den i hörnen som man ser på bilden. Inget svårt alls att fixa bara att jag inte haft tiden och orken för att göra det. Hör av er vid intresse och frågor samt fler bilder!
Moncler vinterjacka  - Nu säljer jag min vinterjacka från moncler. Den är i fint skick förutom att de är hål i båda fickor men de är inget synligt,enkelt att laga,nypris 17 och säljer den för 3
Moncler Maya vinterjacka  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med stor huva och klassisk logga på bröstet. Jackan har dragkedja framtill och en quiltad design som ger en riktigt fet look. Perfekt för kalla dagar när du vill vara både varm och stilren.
Moncler vinterjacka - Säljer min helt nya vinterjacka i strl xl då den är för stor för mig
Moncler vinterjacka
Moncler vinterjacka - 89 Moncler vinterjacka - 90 Moncler vinterjacka - 91

Moncler vinterjacka

Storlek: Medium
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Svart

2000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin och jätte varm vinterjacka ifrån moncler, säljer billigt pga högra fickan är sönder.

Filippa Pettersson
Filippa Pettersson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka från Zara  - Snygg grön jeansjacka från Zara, passar perfekt till alla outfits. Storlek S ❣️
Svart teddyjacka från Moncler - Snygg svart teddyjacka från Moncler med dragkedja framtill och diskret logga på ärmen. Jackan har en klassisk passform och är tillverkad i mjukt material med quiltade detaljer på bröstet och ärmarna. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Moncler cardigan  - Skick: 9.5/10
Trenchcoat - Jättefin trenchcoat från H&M, knappt använd! Perfekt inför våren🌸🌸
Marinblå overshirt Stone Island - Säljer en svart overshirt från Stone Island med klassisk patch på ärmen. Jackan har två bröstfickor, dragkedja framtill. Perfekt för lager-på-lager och streetwear-stil. Hör av dig vid frågor elr liknande!
Meotine Jacka - Jättefin jacka från Meotine, aldrig använd med prislapp kvar. Storlek XS/S, nypris 3500kr. Pris går att diskutera vid snabb affär. Kan mötas upp, med tanke på dyr vara (dock nära där jag bor). Överenskommelse sker innan köp! Säljer för 2800kr! Inte annonspriset
Ljusblå dunjacka från Fjällräven - Säljer min jätte mysiga fjällräven jacka som är som ny❤️❤️Man håller sig riktigt varm och fryser inte i det kalla vintervädret! postar samma dag eller dagen efter köpet. Skriv om frågor eller egna bilder ❤️(har lappar och kvitto)