Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Röd Moncler jacka vintage - Säljer en fet röd dunjacka från Moncler med klassisk logga på bröstet. Jackan har hög krage, dragkedja och tryckknappar framtill samt två sidofickor med dragkedja. Materialet är glansig polyester och fyllningen är dun, perfekt för kalla dagar.
Röd väst från Moncler - Oanvänd. Barnstorlek 175 men passar som xs. Se 3 bild
Röd Moncler pufferjacka - Säljer en riktigt snygg röd pufferjacka från Moncler. Jackan har svart innerfoder, två dragkedjeförsedda fickor och klassisk Moncler-logga på ärmen. Fylld med dun för maxad värme och har en hög krage. Perfekt för kalla dagar och riktigt stilren.
Röd moncler jacka  - ❗️Röd❗️En röd monclerjacka i storlek S. *Kolla sista bilden* Jackan är i ett superfint skick. Skriv för fler bilder privat. Köparen står för frakten, inga returer 🤩
Moncler Maya Jacka Röd - Moncler Maya – Röd, Storlek 5  Mycket snygg Moncler Maya-jacka i klassisk röd färg, storlek 5. Skick cirka 8/10 med lite slitage på en knapp och två små fläckar. Köpt på Vestiaire Collective och verifierad via deras autentiseringstjänst. Säljes eftersom den tyvärr inte passar mig. Perfekt för dig som vill ha en varm och stilren lyxjacka.
Röd dunjacka från Moncler - Säljer en snygg röd dunjacka från Moncler. Jackan har en cool design med blåa detaljer och Moncler-logga på ärmen. Den är perfekt för kalla dagar med sin varma vaddering och har en praktisk dragkedja framtill. Huvan är avtagbar och ger extra skydd mot väder och vind. Passar perfekt för vintern! Ny pris 17000 det låter dyrt men det finns inte många i världen!
Röd dunjacka från Moncler - Säljer en snygg röd dunjacka från Moncler. Jackan har en glansig finish och är perfekt för kalla dagar. Den har en dragkedja framtill och två praktiska fickor med dragkedjor. Moncler-loggan syns tydligt på bröstet och ärmen. Perfekt för vintern! ❄️
Röd Moncler pufferjacka med huva - Säljer nu min älskade jacka från Moncler. Jackan har två fickor med dragkedja och klassisk Moncler-logga på ärmen i maya modellen storlek 14y och passar mig jättebra om inte lite större. Perfekt för kalla dagar och ger en clean look. Nypris är 9000 kr. Såklart äkta och kommer med fodralet till jackan. Har även jackan ute på andra sidor och är inte oroad att den inte blir såld så var snabb!!
Röd Vintage Moncler jacka
Röd Vintage Moncler jacka - 89 Röd Vintage Moncler jacka - 90 Röd Vintage Moncler jacka - 91

Röd Vintage Moncler jacka

Storlek: 14 år
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Röd

900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väldigt fin röd moncler jacka Från sent 90 tal

Joanna
Joanna
(2)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla