
Äkta moncler jacka
1500 SEK
Beskrivning
Jätte fin vår/höst äkta moncler jacka som tyvärr blivit för liten för mig, den är storlek s och är så fin och får verkligen varje outfit att se mer välklädd och snygg ut! Säljer den extremt billigt pga har inte kvitto kvar, men den är köpt på moncler butiken och om man vill kan säkert få äkthetsbevis där. Köparen står för frakt!❤️ kom gärna med bud.
Anna
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick
På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.
Om köparskyddet
Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.