Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler cardigan - En snygg marinblå Moncler cardigan i storlek S. Små tecken på blekning kan förekomma, samt två defekter, en på vardera arm (ett exempel visas på bilden). Samt har de vita framtiderna tappat lite färg. Snygg tripple badge som är ganska ovanlig
Moncler cardigan - Moncler cardigan Äkta kvitto finns, Köpt på Nk Stockholm för 9,499. Säljs pågrund av att den har blivit för liten för mig. Den är fräsch och välbehållen
Moncler Cardigan  - Säljer en svart cardigan från Moncler med dragkedja framtill och fickor med dragkedja. Jackan har en ribbad struktur och en klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och bekväm jacka med exklusiv känsla.
Moncler cardigan - Riktigt fin moncler cardigan i en modell som inte många har! Storlek M men sitter som en S. Självklart äkta! Hör av dig vid fler frågor
Moncler cardigan mörkblå - Tjena, säljer nu denna riktigt snygga och populära Moncler cardiganen i bra skick, finns små tecken på användning, hör av er vid frågor och funderingar🙌🤝
Moncler cardigan - Säljer en snygg mörkblå fleecejacka från Moncler. Den har en quiltad krage och dragkedja framtill. Jackan är i nyskick och perfekt för höst och vår. Den har också snygga detaljer med knappar på fickorna. Perfekt för dig som vill ha både stil och komfort! Extremt unik och extremt snygg
Moncler cardigan  - Moncler cardigan, Storlek: M, Skick: 7/10 , Färg: Blå, mitt pris: 2699, Retail: 10 095kr. Självklart äkta, legitcheckar gärna på begäran!
Moncler cardigan - Moncler cardigan köpt på Mytheresa för något år sedan. Passar inte mig längre. Storlek M/2, passar 180-185.
Moncler cardigan
Moncler cardigan  - 89 Moncler cardigan  - 90 Moncler cardigan  - 91 Moncler cardigan  - 92 Moncler cardigan  - 93

Moncler cardigan

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Marinblå

3500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej, säljer min moncler cardigan som jag inte gillar längre och inte har någon användning av därför vill jag sälja den. Den är i bra kondition och tags följer med. För bättre bilder skriv till mig privat så fixar jag det!

Tobias
Tobias
(7)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Morris jacka  - Säljer denna finna dun jackan i från märket Morris. Lite tjockare jacka som passar bra på vintern.
Mörkblå jeans från Nudie Jeans - Säljer ett par mörkblå jeans från Nudie Jeans med klassisk femficksdesign och kontrastsömmar. Jeansen har raka ben och snygg broderad detalj på bakfickan samt läderpatch i midjan. Perfekta för dig som gillar stilrena och tidlösa jeans.
Liknande annonser
Visa alla