Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Vintage Moncler dunjacka i toppskick
Vintage Moncler dunjacka i toppskick - 89 Vintage Moncler dunjacka i toppskick - 90 Vintage Moncler dunjacka i toppskick - 91

Vintage Moncler dunjacka i toppskick

Storlek: 3
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Rosa

3300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

SUPERcool och snygg dunjacka / vinterjacka från Moncler i knallrosa färg. Avtagbara ärmar så att den också kan bli en väst.Troligtvis 80/90-tal men i toppskick, ser knappt använd ut. Strl 3. Äkthet har kontrollerats av Vestiaire Collective.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Moncler väst i toppskick  - Säljer nu min moncler väst i storlek 1💞 superbra skick knappt använd och äkta påse till västen medföljer😍 nypris 5000 mitt pris 3000kr❤️ bara o skriva för mer bilder eller frågor❤️‍🔥 tar emot bud!!😁
G2000 dunjacka i toppskick - En härlig jacka med ”pälskrage”. Inköpt i Frankrike för 3000 sek. Färgen är rosa med guldskimmer. Äkta dun.
Moncler dunjacka  - Jätte fin! Använd några gånger!!
Rosa dunjacka från Moncler - Säljer en snygg limited edition rosa dunjacka från Moncler x FRGMT med huva och dragkedjor. Jackan har en puffig design och är perfekt för kyliga dagar. Den har en stilren look med Moncler-logga på insidan.
Moncler dunjacka vintage 90-tal - Säljer en snygg och varm grå dunjacka från Moncler. Jackan har en pufferstil med långa ärmar och dragkedja. Perfekt för kalla vinterdagar. Den är i mycket bra skick och redo för nya äventyr. Passar perfekt för vinterns alla aktiviteter! 🖤
Svart dunjacka från Moncler - Säljer en svart lång dunjacka från Moncler med huva ,Jackan har Moncler-logga på huvan. Aldrig använd.
Moncler dunjacka - Säljer en snygg svart dunjacka från Moncler i mycket bra skick. Jackan har en avtagbar huva och dragkedja framtill. Perfekt för kalla vinterdagar. Den är långärmad och har en klassisk Moncler-logga på ärmen. Bara att fråga om du vill ha fler bilder. Säljer pga för stor för mig
Fortsätt i appen →