Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler cardigan  - Snygg jacka/kofta!!
Äkta moncler cardigan - Snygg svart dunjacka från Moncler med avtagbar huva och dragkedja framtill. Jackan har en praktisk ficka med dragkedja på ärmen och tryckknappar vid kragen. Perfekt för kyliga dagar.
Moncler cardigan - Moncler cardigan storlek s jätte bra skick tags finns
Moncler Cardigan - En svart cardigan från Moncler i storlek XS passar även S som är perfekt nu när kylan kommer. Jackan har varma och mjuka ärmar och en glansig framsida. Den har även en röd moncler logga så du sticker ut från alla andra! Självklart äkta med fungerande qr kod.
Moncler cardigan - Säljer en helt ny Moncler cardigan i storlek S. Sitter riktigt bra i slim fit och ger en stilren, exklusiv look. Perfekt för olika väder – lätt men ändå varm och bekväm.  Finns för upphämtning i Stockholm eller kan skickas.  Skicka PM vid intresse!
Moncler cardigan - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltade partier framtill och på huvan. Jackan har dragkedja, ficka med dragkedja på ärmen och Moncler-logga på axeln. Insidan har en serietidningsdetalj och färgade dragkedjor.
Moncler cardigan - Säljer en svin fet o fräsch Moncler cardigan i färgen grå och vit storlek s. Jackan är köpt på vongreven closet och är endast testad efter jag köpte den därifrån och det finns inga defekter. Självklart äkta eftersom den är köpt från vongreven closet och har även kvitto därifrån. Bara att höra av sig vid frågor mm.
Moncler cardigan  - Säljer en sprillans ny moncler cardigan i storlek S! Den har inga defekter, säljer den då jag inte gillar hur den satt på just mig.
Moncler Cardigan (S)
Moncler Cardigan (S) - 89 Moncler Cardigan (S) - 90

Moncler Cardigan (S)

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Moncler

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jätte fin Moncler cardigan som är nu till salu. Jackan säljs pågrund utav att den har blivit för liten för mig då jag inte har den till någon andvändning. Storlek S och är liten i storlek Skick- 10/10 Har ni några funderingar skriv privat.

Dilan
Dilan
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
GRÖN MOCKA JACKA ZARA - Olivgrön mockajacka ifrån Zara, får ej användning och nästan ny. Skriv för egna bilder!
mörkgrön trenchcoat - Snygg trenchcoat i mörkgrönt med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna.
Mörkgrå Fjällräven pufferjacka - Säljer en mörkgrå pufferjacka från Fjällräven med gul snörning och huva. Jackan har två stora fickor med knappar, dragkedja och Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst streetstil.
Grå tygjacka från Zara - Snygg grå tygjacka från Zara. Säljer då den är lite liten på mig. Stl S men sitter som xs. Nyskick
Dubbelknäppt John Henric Kavaj - Säljer en fräsch ljusgrå kavaj från John Hneric som är dubbelknäppt. Passar perfekt från krökkvällar till dejter samt även till vardagen. Storlek S men kan passa M beroende på din längd. pris kan diskuteras vid snabb affär
Mörkblå jacka - Säljer en snygg stilig jacka från Say less oanvänd lappens finns fortfarande kvar, storlek S
Vit pälsjacka - Säljer en trendig vit supermjuk och fluffig pälsjacka från shein i storlek S med prislappen på. Jackan har 2 fickor på sidorna. Perfekt för dig som vill ha en stil med lyxig vibe.
Jacka Zara  - Säljer min populära Zara jacka då den tyvärr inte kommit till användning! Fint skick, köpt på Plick för cirka 1 år sedan men jag har aldrig använt! Kan gå ner i pris vid snabb affär