Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler - jacka - Moncler - Lez jacket strl - 1 S/M Använd, cond 9/10  Nypris 14.145:- Mitt pris 6.000:-
Moncler jacka - Säljer en extremt sällsynt jacka från Moncler med röda och vita detaljer. Jackan är i 7/10 skick och passar storlek S. Skriv pm vid frågor eller funderingar🤩
Moncler jacka  - Snygg svart dunjacka i storlek S - 1  Helt ny med både QR-kod och tagg kvar. Varm, lätt och riktigt stilren – perfekt för vintern. Först till kvarn. Priset kan diskuteras vid snabb affär, skriv vid intresse.
Moncler jacka  - Säljer denna moncler jacka i storlek S. Ena dragkedjan har lossnat som man ser på bilden annars är den i fint skick. Säljer den pga ingen användning så den bara hänger i garderoben. Kan gå ner i pris vid snabb affär🌸
Moncler jacka  - Nu säljer vi denna mycket stilrena moncler jacka i en äldre modell. Den är i svart färg med en snygg brunaktig färg inuti. Modellen är 174, storlek Small. Nypris ca 8k. Priset är inte hugget i sten. Är även villig att byta den mot andra klädesplagg. Säljer den då jag anser att den sitter lite väl litet på mig, är villig att släppa den billigt i och med att det är relativt kort kvar på vintersäsongen. Vid frågor eller funderingar är det bara att höra av sig! 🙌🥂🍾
Moncler Jacka - Säljer denna snygga och varma Moncler (Maya) jackan som jag köpte för drygt ett år sedan. Skit snygg utan några defekter som passar till vårt höstiga samt vinter väder. Jackan är i storlek S men passar mig som oftast bär storlek M. Pris kan definitivt diskuteras vid en snabb och smidig affär!
Moncler jacka  - Kan gå ner till 2000 vid snabb affär
Moncler jacka
Moncler jacka - 89

Moncler jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Skick: Mycket bra skick

5000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg svart pufferjacka från Moncler. Den är quiltad och har en dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar med sin varma och stiliga design. Bra skick, storlek 1 i moncler

Isac Antholm
Isac Antholm
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart jacka från Moncler - Svart quiltad jacka från Moncler med ribbade muddar och fyra framfickor. Jackan har en klassisk rund halsringning, dragkedja framtill och Moncler-logga på ärmen. Kombinerar dunmaterial på framsidan med stickade ärmar för en modern look.
 Ny slutsåld Beige  jacka med hög krage från arket i ull och alpacka Arket i ull och alpacka Stl 34    - Säljer en beige jacka  med fluffig yta och hög krage. Jackan har två stora knappar framtill, snedställda fickor och långa ärmar med knappdetalj vid mudden. Perfekt för dig som gillar mysiga och trendiga jackor med lite oversized känsla. Stl 34 slut såld , jag köpte för 2299kr passar  även till Stl S
Vit teddyjacka från Helly Hansen - Säljer en fluffig vit teddyjacka från Helly Hansen med marinblå detaljer och bröstficka med dragkedja. Jackan har huva, hel dragkedja framtill och två sidofickor. Perfekt för kalla dagar och riktigt mysig att bära.
Patagonia fleece - Säljer en cremevit Patagonia fleecejacka med blå detaljer. Köpt second hand men inga defekter utöver liten fläck på insidan.
Moncler vezere jacka - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med avtagbar huva och klassisk logga på ärmen. Jackan är quiltad och dragkedja samt knappar framtill . Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till jeans.
Woolrich windbreaker  - Svart/blå woolrich windbreaker i toppen skick, hör av dig vid funderingar om pris eller annat!!
helt ny kappa från arket - Säljer denna fina kappa från arket i strl 36, helt ny med lappar kvar! Den är i ull!💕🫶🏼 Slutsåld och billigare än nypris
J.lindeberg Cardigan - Mycket fint skick, inga defekter. Storlek S  passar dig som är mellan 170-180cm ungefär. Nypris ca 3000kr. Modellen är 185 cm, 79 kg. Passar bra nu till vintern. Skriv för mer information!🤝