Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart Moncler jacka  - Säljer min svarta Moncler jacka knappt andvänd pris kan diskuteras och det är bara att fråga om mer du vill se mer bilder
Svart Moncler jacka - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med huva och coolt Moncler-märke på ärmen. Jackan har dragkedjor på fickorna och quiltad design som ger en schysst look. Insidan har en unik serietidningsetikett. Perfekt för dig som vill ha en varm och snygg jacka.
Svart Moncler Jacka - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med huva och två sidofickor med dragkedja. Jackan har ett glansigt yttermaterial och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och varm jacka med snygg streetkänsla. Storlek S.
Svart Moncler jacka  - Säljer en svart, glansig dunjacka från Moncler med huva och dragkedja. Jackan har Moncler-logga på ärmen, flera fickor och klassisk pufferstil. Insidan har ett unikt serietidningsmärke. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil.
Svart jacka från Moncler - Säljer en Madeira Down Jacket Black från Moncler. Helt ny med prislapp och original förpackning. Storlek S. Hör av dig för mer information
Svart jacka från Moncler - Säljer en snygg svart jacka från Moncler i mycket bra skick. Den har en dragkedja framtill och en huva med Moncler-logga. Perfekt för höst och vår, med en stilren design och hög kvalitet. Passar både till vardags och lite finare tillfällen.
Svart Moncler jacka - Säljer en riktigt fet Moncler jacka nu inför kommande höst/vinter. Vid frågor är det bara att höra av sig!🔥🔥🔥
Svart jacka  från Moncler - Säljer en svart jacka från Moncler med quiltad framsida och dragkedja. Jackan har ribbade partier på sidorna och en ficka med knapp på ena axeln. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.
Svart jacka från Moncler
Svart jacka från Moncler  - 0 Svart jacka från Moncler  - 1 Svart jacka från Moncler  - 2 Svart jacka från Moncler  - 3 Svart jacka från Moncler  - 4

Svart jacka från Moncler

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg svart jacka från Moncler med huva och dragkedja. Jackan har Moncler-logga på ärmen och ränder i rött, vitt och blått på huvan. Perfekt för en stilren look. (Från pandabuy)

August Dahl
August Dahl
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart Moncler Cardigan  - Säljer en svart quiltad bomberjacka från Moncler. Jackan har puffad front i dun och stickade ärmar samt rygg. Två fickor framtill och dragkedja. Klassisk Moncler-logga på ärmen. Snygg och stilren modell som passar till mycket.
Grön jacka - Säljer en snygg grön ich jeans jacka från H&M 🩷
Svart croppad bomberjacka i skinn - Säljer en svart bomberjacka i skinn med ribbade muddar vid ärmslut och midja. Jackan har dragkedja framtill och en croppad passform som ger en cool och modern look. Perfekt till höst och vinter för dig som vill ha en stilren och edgy jacka. Väldigt svår att få tag på❤️storleken är L men sitter som en S
Grå mönstrig jacka från Zara - Grå jacka från Zara med vågigt mönster, två stora fickor framtill och hög krage. Jackan har en avslappnad passform och stängs med dragkedja. Perfekt för lager på lager under höst och vår.
Vit fleecejacka från Patagonia - Säljer en krämvit fleecejacka från Patagonia med blå detaljer och dragkedjor. Jackan har hög krage, tre fickor med dragkedja och en mysig teddystruktur. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att ha på sig.
Grön trenchcoat från Mango - (nypris är 799kr!) Säljer min gröna trench coat från mango, den gröna färgen syns tydligare i naturligt ljus.
Field jacket J.Lindeberg - Field jacket från J.Lindberg. Köpt för runt 2500. Fortfarande väldigt bra skick I storlek XS men passar mig som är 180 och väger 65kg. Säljer för 900 men kan gå ner i pris