Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart pufferjacka från Moncler - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med glansig finish och klassisk logga på ärmen. Jackan har huva, dragkedja framtill och praktiska fickor. Fylld med dun för extra värme och har snygga quiltade paneler. Perfekt för kalla dagar och riktigt stilren look.
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja. Jackan har långa ärmar med röd och vit randdetalj längs sidorna. Perfekt för kyligare dagar.
Svart pufferjacka från Moncler - Säljer en svart pufferjacka från Moncler i storlek S. Jackan har glansig quiltad front och detaljer på ärmen med Moncler-logga. Ärmarna är stickade och ger en schysst kontrast mot det blanka materialet. Dragkedja framtill och ribbad krage för extra komfort. Nfc finns på logan
Svart pufferjacka från Moncler - Säljer en svart, glansig pufferjacka från Moncler med klassisk logga på ärmen. Jackan har dragkedja framtill, flera fickor med dragkedja och quiltad design. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear-stil.
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med glansig finish och huva. Jackan har en dragkedja framtill och Moncler-logga på ärmen. Insidan har ett unikt serietidningsmönster. Jag säljer den för den va för stor för mig. Den är i st S men känns som M. Aldrig använd
Svart Moncler pufferjacka - | INTRESSEKOLL, LÄGG BUD |                                       Säljer en svart pufferjacka från moncler. Jag är inte 100% säker på om den är äkta eller ej men QR-koden går att skanna.. den är varm om man kan lita på den i Sveriges kyla. Bara att höra av sig vid frågor!
Svart Moncler pufferjacka - Svart pufferjacka från Moncler med glansig finish och klassisk logga på ärmen. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och snörning nedtill. Fylld med äkta dun för extra värme. Perfekt för dig som vill ha en snygg och ikonisk vinterjacka öppen för byten! .
Svart pufferjacka från Moncler
Svart pufferjacka från Moncler - 0 Svart pufferjacka från Moncler - 1 Svart pufferjacka från Moncler - 2 Svart pufferjacka från Moncler - 3

Svart pufferjacka från Moncler

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

3499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart pufferjacka från Moncler med stickade ärmar och huva. Jackan har quiltad front i blankt material, dragkedja och en snygg ficka med Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en cool och varm jacka med streetkänsla. Jackan är i bra skick. Ända defekten är ett litet hål vid nedre delen av magen. Skick 8/10.

Skalla
Skalla
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Pandora silverarmband  - Säljer ett stilrent silverfärgat armband från Pandora. Armbandet har en ormkedja och en hjärtformad berlock med infinity-symbol och små gnistrande stenar. Perfekt för dig som gillar klassiska smycken med en twist.
Pärlhalsband Edblad - Ett stilrent halsband med små vita pärlor i klassisk design. Halsbandet har en rund form och stängs med ett enkelt lås i metall. Perfekt för dig som gillar tidlösa accessoarer och vill addera en elegant touch till din stil.
Liknande annonser
Visa alla