Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart Moncler pufferjacka S - Säljer en svart pufferjacka från Moncler i storlek S. Jackan har glansig finish, två dragkedjefickor fram, Moncler-logga på ärmen och quiltad design. Perfekt för kalla dagar med sin dunfyllda insida och klassiska look.
Svart pufferjacka från Moncler - Säljer en snygg svart pufferjacka från Moncler. Jackan har en glansig finish och är utrustad med dragkedja framtill samt två praktiska fickor med dragkedjor. Perfekt för kyligare dagar. Den är i bra skick!!!
Svart pufferjacka från Moncler - Säljer en oanvänd svart pufferjacka från moncler med snygg logga runt huvan som jag knappt använt då den är lite liten är 178cm.  köpte den nypris:2600kr toppskick
Svart pufferjacka  Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med stickade ärmar och huva. Jackan har quiltad framsida, dragkedja, fickor med knappar och en extra ficka med dragkedja på ärmen. Materialmix av polyester och stickad ull ger en schysst kontrast. Perfekt för kyliga dagar.Liknande modell som orginala.
Svart Moncler pufferjacka - | INTRESSEKOLL, LÄGG BUD |                                       Säljer en svart pufferjacka från moncler. Jag är inte 100% säker på om den är äkta eller ej men QR-koden går att skanna.. den är varm om man kan lita på den i Sveriges kyla. Bara att höra av sig vid frågor!
Svart pufferjacka från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med glansig yta och huva. Jackan har quiltad front och ärmar i mjukt tyg, samt en ficka med Moncler-logga på ena ärmen. Dragkedja framtill och coolt serietidningsmärke på insidan. Perfekt för dig som vill ha en snygg och varm jacka.
Svart pufferjacka från Moncler - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med glansig finish och huva. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor med dragkedja och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear. Om du har mer frågor de ba säga till! Pris kan diskuteras
Svart pufferjacka från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två dragkedjeförsedda fickor. Jackan har ribbad krage och ärmar i stickad material, samt Moncler-logga på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren look. Skriv för mer bilder frågor eller prisförslag så löser vi nåt gött tsm
Svart pufferjacka från Moncler
Svart pufferjacka från Moncler - 89 Svart pufferjacka från Moncler - 90 Svart pufferjacka från Moncler - 91

Svart pufferjacka från Moncler

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg svart pufferjacka från Moncler i mycket bra skick. Jackan har en glansig finish och dragkedja framtill. Perfekt för kalla vinterdagar och håller dig varm och stilren. Inuti finns en cool serietidningsdetalj som ger jackan en unik touch.

Jesper
Jesper
(13)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grå pufferjacka från Herno - Grå super fin pufferjacka från Herno. Storlek 42it motsvarar S. Den har lite sminkfläckar och så vid kragen. Inget jag har provat tvättat bort. Där av pris 🌸
Jacka Zara  - Superfint aldirg använt jacka från Zara. Inga defekter alls!
RESERVERAD!!! - Säljer en Mörkblå pufferjacka från Colmar med huva!. Jackan har en beige insida och diskret Colmar-logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Materialet är syntet och jackan har en klassisk, quiltad look. Obs!!! Bild 3&4 visar hur dragkedjan till båda fickor endast funkat till halva!
teddyjacka - sparsamt använd. skriv för mer bilder💗
Beige teddyjacka med dragkedja - Super fin jacka från Zara🫶🏻
Svart träningsjacka från Lululemon Lululemon Define Jacket – Svart – Strl 6 - Säljer en Lululemon Women’s Define Jacket i storlek 6, en av Lululemons mest populära och trendiga träningsjackor! Perfekt både till träning och vardag – snygg, figurnära och superbekväm. Jackan har en smickrande passform, följsamt stretchmaterial och dragkedjor framtill + fickor.  En riktig klassiker från Lululemon som alltid är eftertraktad – säljs pga kommer inte till användning.