Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler Cardigan  - Hej! Säljer en svart Cardigan från Moncler med quiltad front och släta ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor med dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Insidan har den klassiska serietidningsmotivet. Perfekt för dig som vill ha en stilren och modern look året runt 😊❄️
Moncler cardigan  - Snygg Moncler cardigan bra pris
 Moncler Cardigan - Säljer en snygg svart Cardigan från Moncler. Jackan har en quiltad design med dragkedja och huva. Perfekt för höst,vår och vinter, håller dig varm och stilren. Den har långa ärmar och praktiska fickor med knappar. Passar både till vardags och lite finare tillfällen. Tveka inte på att ge prisförslag då priset ej är hugget i sten
Moncler cardigan - Använd 1 gång
Moncler cardigan  - Svart Moncler cardigan. Fint skick andvänd men inget man märker av. Scanning fungerar. Säljer för den är lite för liten för mig. Skriv om frågor eller funderingar🔥💸
Moncler cardigan - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad kropp och stickade ärmar. Jackan har hög krage, dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Klassisk Moncler-logga på ärmen och coolt serietryck på insidan. Perfekt för dig som vill ha både stil och komfort.
Moncler cardigan  - Säljer min moncler cardigan i storlek S/M, den är i väldigt bra skick och har inga defekter 😁. Hör av er vid funderingar
Moncler cardigan  - Snygg jacka/kofta!!
Moncler Cardigan
Moncler Cardigan - 89

Moncler Cardigan

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Svart

2399 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart Moncler jacka i väldigt bra skick. Fråga om mer bilder privat. Pris kan diskuteras!

BG
BG
(3)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!
Svart träningsjacka från Lululemon - Snygg svart träningsjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, hög krage och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Köpt på Vinted som helt ny med prislapp, och har själv aldrig använt den.
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Mörkgrön vinterjacka  - Säljer min mörkgrön pufferjacka ifrån massimo dutti som jag köpte förra vintern som är i bra skick! Den är varm, skriv för mer bilder!
Morris Heritage Overshirt - Nyskick, inga defekter! Nypris ca 3000kr. Slutsåld på Care of Carl så passa på🙌🏻. Storlek S passar S, passar bra till sommar/höst. Skriv för fler frågor🤝
Massimo Dutti fieldjacket  - Massimo Dutti fieldjacket, ohffff vad clean. Den är fodrad inuti och har många fickor. Extremt clean jacka med många funktioner. Inga defekter förutom att en knapp saknas längst ned. Vilket inte märks eftersom man har en zipper också. Modellen är 180 cm 75 kg, och bär storlek M.
Quiltad vit jacka med knappar - Säljer en stilren quiltad vit jacka med svarta knappar och stora fickor framtill. Jackan har en boxig passform och är perfekt för dig som gillar en clean och modern look. Passar snyggt till jeans eller kjol och är lätt att matcha med olika outfits.