Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler Bady jacka - Moncler bady jacka till tjejer.   Perfekt vår/höstjacka, funkar också till vinter  Storlek: 2 motsvarande till M men den är mindre i storlek så sitter bättre på en S.   Skick: Helt ny då den inte kommit till användning   QR kod och NFC Scan finns och bekräftar äkthet. Dustbag medföljes.
Moncler Bady  - Moncler Bady jacka, inköpt 2021, storlek 2 passar S, använt fåtal gånger under åren då jag ej gillar hur jackans modell är på mig, kvitto finns ej kvar då den köptes för så pass länge sen, nypris idag är 19.700kr, jackan har ej skador eller likande, dustbag till jackan medföljer vid köp, vid frågor eller funderingar är de bara att skriva, priset går att diskutera vid snabb och smidig affär, skriv ej om du inte är intresserad av att köpa eller buda ej scam bud. 😊
Moncler bady - Riktigt fin Moncler jacka, som jag nu säljer vid fler frågor elle bilder är de va skriva!
Moncler bady  - Säljer en mörkblå dunjacka från Moncler i modellen bady. Jackan är köpt för 2 år sedan, men är sparsamt använd. Det är den största storleken i barnstorlek. Den är supersnygg och varm. Vill även tillägga att tvättlappen sitter löst. Kommer bara att sälja jackan om jag får ett bra pris för den.
Moncler Bady jacka - Super cool jacka från Moncler i bady modellen. Den är i storlek L och passar mig som har m-l i jackor/överdelar. Jackan är figur sydd så den ger fin shape i midjan. Den är självklart äkta, och äkthetsbevis från Vestiaire medkommer! Den är för det mesta i bra skicka men finns fåtal defekter, skriv för bilder och mer information. Nypris på denna är 15000 men jag säljer för 2700, pris kan diskuteras.
Moncler bady jacka  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med glansig finish, nyskick inga hål inga defekter över huvudtaget. Använd 2-3 gånger. Skriv för fler bilder 🌸
Bady Moncler Jacka - Säljer min fina moncler jacka. Storlek 14y, nypris 9800kr. Inga defekter. Kan sänka priset vid intresserade
Moncler Bady jacka
Moncler Bady jacka - 89 Moncler Bady jacka - 90 Moncler Bady jacka - 91

Moncler Bady jacka

Storlek: S-M
Kategori: Jackor

6000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej! Jag säljer min nästan oanvända Moncler jacka då den inte kommit till så mycket användning. Jag köpte den på Moncler butiken i Stockholm för ca 11 000kr och äkthetsbevis finns såklart. Den är i storlek 2 och passar mig som har S-M perfekt🥰💖

Tilda
Tilda
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Jacka Zara  - Superfint aldirg använt jacka från Zara. Inga defekter alls!
Beige teddyjacka med dragkedja - Super fin jacka från Zara🫶🏻
Grå pufferjacka från Herno - Grå super fin pufferjacka från Herno. Storlek 42it motsvarar S. Den har lite sminkfläckar och så vid kragen. Inget jag har provat tvättat bort. Där av pris 🌸
RESERVERAD!!! - Säljer en Mörkblå pufferjacka från Colmar med huva!. Jackan har en beige insida och diskret Colmar-logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Materialet är syntet och jackan har en klassisk, quiltad look. Obs!!! Bild 3&4 visar hur dragkedjan till båda fickor endast funkat till halva!
Rutig jacka från Nelly i ullmix - Säljer en snygg rutig jacka från Nelly i beige, svart och brunt. Jackan har stora knappar framtill, två rejäla fickor och klassisk krage. Materialet är en ullmix som känns både varm och trendig. Perfekt till jeans och boots för en cool look.
Beige trenchcoat från Nelly  - Aldrig kommit till användning, nyskick🩷 Köpt från Nelly för 799. Storlek S men passar även mig som är xs efter bandet i midjan är justerbart.               Postar efter 1-2 dagar med instabox, annars 3-4 dagar🩷
cardigan jacka Zara - Säljer en brun och beige cardigan jacka med rutigt mönster och stora knappar framtill. Jackan har en boxig passform och är tillverkad i ett mjukt, stickat material som känns både retro och cozy. Använder några gånger därav lite nopprig