Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler Väst - Säljer denna moncler väst som är mörkblå, i M. Den är använd 3 gånger, är i nyskick. Men tyvärr är dragkedjan sönder, men de kan man fixa om man är duktig på de om man har användning av dragkedjan.Finns qr kod, men går inte att gå in på den.
Moncler Väst  - Säljer nu min Moncler Väst eftersom att jag växt ur den. Västen är i fantastiskt skick och har inga defekter! Storlek 2 och passar alla från storlekarna 165-175. Perfekt för våren som närmar sig och fina sommarkvällar. Pm vid funderingar! 🍾🌴köpt från von greven closet, bevis kan skicks vid förfrågan.
Moncler väst  - Snygg mörkblå dunväst från Moncler med quiltad design och hög krage. Västen har två snedställda fickor med dragkedja och ett klassiskt Moncler-märke på bröstet. Materialet är glansigt och känns lyxigt, perfekt för att lyfta din look.
Moncler väst - Riktig fint skick fick den i födelsedagen å jag säljer den för att den börjar bli för liten för mig. Den är som ny inga defekter eller något, känns som storlek xs-s men det står att det är storlek 1
Moncler Väst - Hej säljer nu mina riktigt feta marinblåa moncler väst eftersom att den ej kommer till användning längre, den är i XL men sitter som en L,  den köptes här på Plick och jag har fått en bild på kvittot från personen jag köpte den ifrån som äkthets bevis, priset är ej hugget i sten!
Moncler väst - Storlek 3, passar S-M. Väldigt bra skick, sparsamt använd.
väst Moncler - Snygg marinblå dunväst från Moncler med dragkedja och hög krage. Perfekt för kyligare dagar och ger en stilren look. Västen fick jag av mina föräldrar för många år sedan och den är från Carl of Carl har dock inte andvändt den så jätte mycket då den varit för stor.
Moncler Väst
Moncler Väst - 89 Moncler Väst - 90 Moncler Väst - 91 Moncler Väst - 92

Moncler Väst

Storlek: 164/14y
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Marinblå

1050 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu min moncler väst i storlek 164/14y. Den sitter ganska bra på mig som är 175. För mer info skriv till mig!😄

Melker
Melker
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moose Knuckles  - Säljer en mörkblå dunjacka från Moose Knuckles med fluffig ljus päls på huvan. Jackan har flera snygga detaljer som silverfärgade knappar, dragkedjor och logotyp på ärmen. Broderad insida med hockeymotiv. Perfekt för kalla dagar.
Moose Knuckles Bunny - Säljer den här otroligt varma o sköna jackan ifrån Moose knuckles. Modellen heter Bunny. Köptes för typ 3 år sedan inte använd särskilt jätte mycket. Storlek S men passar definivt en medium också. Pälsen är avtagbar och den kostade ca 4500 ny tror jag.
Grön h&m jacka  - Säljer en grön overshirt med broderade detaljer som fågel, orm och rosor. Jackan har snörning i midjan, stora fickor och tryckknappar. Perfekt för dig som vill ha en unik och cool look med lite army-vibe. Jättesnygg slutsåld. Pris kan diskuteras. Tryck på köp nu så försöker jag posta samma eller dagen efter❣️❣️
Fjällräven Expedition Down lite W - XS - Dags o sälja min fina Fjällräven jacka🌟 Jackan är i storlek XS dam, färgen deep forest (syns inte så bra på bilderna i ljuset). Det är alltså en av de ”nyare” modellerna. Köpte jackan vintern 2023 och den är välanvänd men fortfarande i fint skick. Dunet vid armvecken är aningen tunnare och överlag är den såklart inre lika flyffig som en nyinköpt, men märker ingen skillnad i utseende eller värme! Den har inga revor osv, se sista bild för aningen missfärgad ”plupp”😇 skriv privat för frågor/bilder!
jacka - arket jacka/kappa fortfarande i sin kartong och plastpåse. Aldrig använd, köpte fel storlek. Helt slutsåld!!! Säljer på Vinted för 2600kr, men plock tar avgift. Vinted = mathildaandrsson
Svart Moncler cardigan jacka  - Moncler cardigan jacka: En fin jacka inför vinter som värmer ordentligt, kan ochså vara en perfekt julklapp nu inför julen. Den passar även både för herrar och damer. Storlek M. Hör av dig om du är intresserad!!😁
Colmar pufferjacka vit - Säljer en ljus beige/ vit pufferjacka från Colmar med huva. Jag köpte den själv på Vinted men nu säljer jag vidare för att den var för liten. Den är lagad på tre ställen på ena ärmen. Skriv gärna om frågor! 💝Pris kan diskuteras vid snabb affär