Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler väst - Helt fräsch och oanvänd moncler väst. Den är i toppkvalite utan några hål, sömmfel, ingeg slitage. Perfekt för sommaren så hör av er vid intresse eller frågor
Moncler väst - Snygg svart dunväst från Moncler med glansig finish och quiltad design. Västen har ståkrage, två dragkedjeförsedda fickor och Moncler-logga på bröstet. Perfekt för lager-på-lager och streetstyle. Dragkedja framtill och diskret knappdetalj vid halsen.
Moncler väst - Pris går att diskutera! Kvitto finns! Snygg dunväst från Moncler med glansig finish och klassisk logga på bröstet. Storlek 2 motsvarande S/M. Köpt för 7799kr mars 2024 på room 1006 Emporia Malmö. Endast använd fåtal gånger!
Moncler väst - Säljer min Moncler-väst då den inte kommer till användning längre. Den är i fint skick, sparsamt använd och har mest hängt i garderoben. Väldigt snygg och passar perfekt till både höst och vår. Inga skador eller fläckar.
Moncler väst  - Snygg och modern Moncler-väst i svart – klassiker som aldrig går ur tiden. Helt ny och oanvänd! Lätt, bekväm och perfekt lager-på-lager året runt. Passar lika bra över hoodie som tröja för en premium look.  ✔ Storlek: M ✔ Skick: Helt ny ✔ Färg: Svart  Ett måste för alla Moncler-älskare 🤩
Moncler Väst - Svart Moncler väst i storlek 3/M, använd en del men är i utmärkt skick. Personen på bilden är 188cm och väger 75kg. Mitt pris: 1400kr
Moncler Väst - Tja, säljer denna Moncler väst i storlek S, Men passar även M. Perfekt till sommaren och hösten. Den har få tecken på användning, skick: 8,5/10. Hör av er vid frågor eller funderingar!
Moncler väst - Säljer min sprillans ny inköpta  Moncler väst
Moncler väst
Moncler väst  - 89 Moncler väst  - 90 Moncler väst  - 91

Moncler väst

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Svart

850 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej min vän vill sälja sin moncler väst den är inte så mycke använda han vill sälja den för den bassa inte hans stil längre han kan fixa mer bilder för efter fråga och priset kan diskuteras hoppas vi hörs

Jacob
Jacob
(27)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.
Svart träningsjacka från Lululemon - Snygg svart träningsjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, hög krage och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Köpt på Vinted som helt ny med prislapp, och har själv aldrig använt den.
Morris Heritage Overshirt - Nyskick, inga defekter! Nypris ca 3000kr. Slutsåld på Care of Carl så passa på🙌🏻. Storlek S passar S, passar bra till sommar/höst. Skriv för fler frågor🤝
Massimo Dutti fieldjacket  - Massimo Dutti fieldjacket, ohffff vad clean. Den är fodrad inuti och har många fickor. Extremt clean jacka med många funktioner. Inga defekter förutom att en knapp saknas längst ned. Vilket inte märks eftersom man har en zipper också. Modellen är 180 cm 75 kg, och bär storlek M.
grön jacka från Nelly - Snygg jacka från Nelly som inte säljs längre. Köpt för 600.
Vit teddyväst med dragkedja - Säljer en mysig vit teddyväst med dragkedja framtill. Västen är ärmlös och har en fluffig, mjuk yta som ger en chill vibe. Perfekt att slänga över en t-shirt eller hoodie för en avslappnad look. Passar till jeans eller kjol för en trendig stil.
Mörkgrön vinterjacka  - Säljer min mörkgrön pufferjacka ifrån massimo dutti som jag köpte förra vintern som är i bra skick! Den är varm, skriv för mer bilder!
Quiltad vit jacka med knappar - Säljer en stilren quiltad vit jacka med svarta knappar och stora fickor framtill. Jackan har en boxig passform och är perfekt för dig som gillar en clean och modern look. Passar snyggt till jeans eller kjol och är lätt att matcha med olika outfits.