Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler väst - Helt fräsch och oanvänd moncler väst. Den är i toppkvalite utan några hål, sömmfel, ingeg slitage. Perfekt för sommaren så hör av er vid intresse eller frågor
Moncler väst - De är en svart Moncler väst som är i toppen skick och  de enda som jag har gjort är att byta ut drag kedjan därför den inte har Moncler egna dragkedja.
Moncler väst - Säljer min Moncler-väst då den inte kommer till användning längre. Den är i fint skick, sparsamt använd och har mest hängt i garderoben. Väldigt snygg och passar perfekt till både höst och vår. Inga skador eller fläckar.
Moncler väst - En moncler väst i 9,5 skick jätte fin säljs för den är för liten använd 5 gånger ungefär börjar me de priset som är skrivet kan sänkas
Moncler väst - Storlek M men säljer eftersom att den inte passar mig längre, skick 10/10 inprincip helt ny inte orkat sälja bara, skicka till mig för fler bilder eller frågor.
Moncler väst - Helt fräsch och oanvänd moncler väst. Den är i toppkvalite utan några hål, sömmfel, ingeg slitage. Perfekt för sommaren och hösten så hör av er vid intresse eller frågor. Pris går att diskutera
moncler väst Äkta - säljer min svarta moncler ÄKTA🔥vest den är storlek S
Moncler väst - Hej jag säljer nu min moncler väst i nyskick jag har knappt andvänd den jag har köpt den från Nk stockholm och jag har kvar kvittot, jag säljer den pågrund av att den inte passar min stil längre, priset kan diskuteras så hör av dig mid minsta lilla fråga👍
Moncler väst
Moncler väst - 89 Moncler väst - 90 Moncler väst - 91

Moncler väst

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Svart

1600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min Moncler väst som jag aldrig använt. Tag finns som ni ser på bilden och QR och NFC funkar. Väldigt hög 1 av 1 kvalitet. Luva går att ta bort och sätta på

Simon
Simon
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Gant Skjorta  - Säljer min skjorta som jag knappt använt, den är i nyskick och väldigt skön material. Färgen är Gold yellow och väldigt snygg inför sommaren
Polo Ralph Lauren Skjorta  - Jag säljer min sjkorta för använder inte den längre, den är i nyskick och väldigt bra kvalitet. Väldigt fin färg inför sommaren
HUGO T-shirt  - Säljer min t-shirt som är knappt använd, den är i nyskick och har väldigt bra kvalitet för ett otroligt bra pris!!
Mörkblå quiltad jacka från Morris - Snygg mörkblå quiltad jacka från Morris med dragkedja och broderad logotyp på bröstet. Jackan har en stilren design med långa ärmar och knappdetaljer vid kragen. Perfekt för en stilmedveten look.
Svart Moncler t-shirt med stor logga - Svart t-shirt från Moncler i bomull med stor broderad logga i blått, rött och vitt på bröstet. Klassisk passform med korta ärmar och rund hals. Moncler-märke även på ena ärmen. Perfekt för dig som gillar streetwear och exklusiva märken. Den är i väldigt bra skick då jag använt den bara 1 gång. Det är en 1️⃣av 1️⃣, hög kvalitet
Beige Knicks t-shirt från BOSS x NBA - Beige t-shirt från BOSS x NBA med New York Knicks-logga i blått och orange framtill. Rund hals, korta ärmar och patch med NBA och BOSS vid nederkanten. Skön bomullskvalitet och clean design, perfekt för dig som gillar basket och streetstyle.
Mörkblå BOSS t-shirt med tryck - Snygg mörkblå t-shirt från BOSS med stort vitt BOSS-tryck på bröstet. Klassisk rund halsringning och korta ärmar. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg med tydlig logga.
Olivgrön GANT t-shirt med logga - Snygg olivgrön t-shirt från GANT med vit logga tryckt på bröstet. Klassisk rund hals och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull för en skön känsla. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
 sweatshirt Tommy Hilfiger - Svart sweatshirt från Tommy Hilfiger med klassisk logga och text i guld över bröstet. Tröjan har en bred rand i vitt och rött framtill, rund hals och långa ärmar. Tillverkad i mjuk bomull för en skön och avslappnad stil.
Marinblå hoodie Tommy Hilfiger - Snygg marinblå hoodie från Tommy Hilfiger med broderad logga och flagga på bröstet. Tröjan har huva med snörning, känguruficka och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar klassisk streetstyle och vill ha något bekvämt och stilrent.
Liknande annonser
Visa alla