Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler cardigan  - Säljer en tvärfet Moncler cardigan i färgen grå. Den är köpt på NK för några år sen av min styvfarsa men han har nästan aldrig använt den. Skicket är 9/10 Det är storlek L typ men det står XXL. Skannen funkar även om den är lite gammal. Nytt pris är cirka 11 000. Hör av er vid eventuella funderingar och pris är ej hugget i sten 🪨
Moncler cardigan - Säljer nu min moncler cardigan i storlek L då den inte kommer till användning längre, cardiganen är i väldigt bra skick utan några defekter och har nfc Scan och tagg, ifall du har några frågor är det bara att skicka ett pm.
Moncler Cardigan - Den mest eftertraktade och snyggaste Moncler cardiganen på marknaden!| Självfallet äkta, har kvitto och moncler autentication| I nyskick, inga defekter alls och storlek L, men passar lätt mig som är M| Väldigt sought after, finns inte alls många på marknaden då det är en äldre modell som blivit populär nu!| Noppret ni ser kan man lätt ta bort med en liten maskin!| Skriv gärna vid funderingar!⭐️
Moncler cardigan - Säljer en grå pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och mjuka stickade ärmar. Jackan har två fickor med dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en snygg och bekväm jacka med streetkänsla. Storlek L men sitter som M
Moncler Cardigan  - Maglione Tricot Cardigan  Size XL fits L Bought from Merch Sweden, 8000kr Fully authentic Brand new
Moncler cardigan  - Riktigt fett stickad moncler cardigan! Grå färg med vita sträck, storlek S och är i mycket bra skick men lite noppbrig, scan funkar och orginala tags. Om du har några frågor så kontakta gärna oss! Mvh: Saint;)
Moncler Cardigan  - Stilren cardigan från Moncler med ikonisk logga på armen. Vattentät och mångsidig – håller dig torr på kyliga och fuktiga dagar, samtidigt som den fungerar lätt som lager på sommarkvällar. Passar grisch-stilen och ger en sofistikerad touch till varje outfit. Mjukt och bekvämt material med högkvalitativ finish. Size 1
Moncler cardigan - Säljer en grå cardigan jacka från Moncler med stickade ärmar och ribbade muddar. Finns inga skador på den och använd ett fåtal gånger sen jag köpte den. Storleken är S men passar även M. Pris går att diskutera! Skriv för mer info.
Moncler cardigan
Moncler cardigan - 89 Moncler cardigan - 90

Moncler cardigan

Storlek: Xl/L
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Grå

3700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Moncler hooded down cardigan Xl/L Kvittot finns kvar

Emil.Larsson
Emil.Larsson
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
helt ny kappa från arket - Säljer denna fina kappa från arket i strl 36, helt ny med lappar kvar! Den är i ull!💕🫶🏼
Herringbone kappa - Så fin med kortare ärm och frans detaljer!!🙌🏻🙌🏻🩷
Svart quiltad cardigan Moncler - Svart cardigan jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har rund hals, två fickor fram och Moncler-logga på vänster ärm. Dragkedja framtill och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig look.
Herno rock  - Snygg mörkblå rock från Herno med klassisk rak passform, quiltat innerfoder och mjuk krage i bäverpäls. Jackan har diskreta sidfickor, dold dragkedja och knappar framtill. Perfekt för kyliga dagar när du vill hålla stilen.
Jeans jacka med päls  - Jeans jacka med päls, storlek S🤍
Woolrich Jacka  - Hej! Säljer nu denna väldigt snygga och eftertraktade Woolrich Fieldjacka! Jackan är slutsåld överallt och går inte att få tag på… jackan är perfekt nu till vintern, Storlek XS Ny pris: 6000 kr Säljs för: 1499 kr
Canada Goose Crofton Hoody - OBS LÄS HELA BESKRIVNINGEN: En otrolig fin jacka som jag tyvärr har tvättat fel, jackan har någon konstig lukt när den kommer i kontakt med fukt alltså utemiljö. ( luktar typ blöthund). Därav det extremt låga priset för jackans skick allmänt. Inga andra synliga tecken på användning. Om du tänker att du kan lösa luktproblemet så är jackan din. Mvh
Quiltad jacka  - Säljer en grå quiltad jacka och hög krage. Jackan har två stora fickor framtill, dragkedja och justerbar snörning nedtill.