Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Vårkappa
Vårkappa - 89 Vårkappa - 90 Vårkappa - 91

Vårkappa

Storlek: Xs
Kategori: Jackor
Märke: Monki
Färg: Grön

125 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så svårt att fånga bilden, inte lika “neon” som på första bilden men mycket klarare i färgen än de sista. Fint skick, vissa fläckar så behövs en tvätt

minjakusmic
minjakusmic
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vårkappa  - Världens finaste gröna/turkosa kappa med axelvaddar🍭Köpt second hand. Storlek 36.
Vit vårkappa - Ska sälja den här ursnygga kappan från monki! Använd ca två gånger men säljer den då jag har köpt en annan liknande. Den är i storlek S men är ändå lite oversized✨
Vårkappa  - Stilig och elegant kappa med fin design värde 2500. Pris kan diskuteras.
Vårkappa  - Säljer denna superfina och härliga kappa då jag precis köpt en ny så denna kommer inte till användning🫶🫶
Vårkappa  - En tegelröd kappa som är köpt från monki för några år sedan. Det har ett band runt midjan som man kan ta bort om man vill🫶🏻
Jätte fin vår kappa  - Helt ny ! Jätte fin o stilig ! Köpte den för 599kr säljer den för 200kr
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Olivgrön vindjacka med snörning - Snygg olivgrön vindjacka med snörning i midjan och flera fickor framtill. Jackan har guldiga knappar och patchdetaljer på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en cool och avslappnad stil.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
RalphLauren Denim&Supply Fieldjacket - Tjena! Säljer denna riktigt feta RalphLauren Denim&Supply jackan, RL D&S finns inte kvar längre vilket gör att jackan är lite svårare att få tag i, Storlek M, hör av dig vid funderingar!🙌
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
J.Lindberg field jacka - Säljer denna feta J.Lindberg jacka, perfekt nu inför vintern då den är varmare än vad den ser ut. Jag på bilden är 184cm och den sitter fint på mig så är du runt 180 är det något för dig. Hör av dig vid frågor och funderingar!
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.