Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart Moose Knuckles dunjacka med päls
Svart Moose Knuckles dunjacka med päls - 0 Svart Moose Knuckles dunjacka med päls - 1 Svart Moose Knuckles dunjacka med päls - 2

Svart Moose Knuckles dunjacka med päls

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

5500 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Säljer en svart dunjacka från Moose Knuckles med fluffig vit päls på huvan. Jackan har silvriga dragkedjor, logga på ärmen och flera fickor med tryckknappar. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt snygg streetstil. (Kvitto medföljer)

Love Esper
Love Esper
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart dunjacka Moose Knuckles med päls - Säljer en svart dunjacka från Moose Knuckles med fluffig vit päls på huvan. Jackan har flera fickor med knappar, grov dragkedja och coolt logomärke på ärmen. Storlek M. Dragkedjan på innerfickan är trasig, har inte försökt att laga.
Svart dunjacka med päls från Moose Knuckles - Säljer en svart dunjacka från Moose Knuckles med fluffig päls runt huvan och snygga metalldetaljer på ärmen. Jackan har dragkedja framtill, stora fickor och en riktigt varm, puffig look. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla stilen.
Svart dunjacka med päls från Moose Knuckles - Säljer en svart dunjacka från Moose Knuckles med fluffig ljus päls runt huvan. Jackan har flera fickor med dragkedja och tryckknappar, samt ett snyggt metallmärke på ärmen. Perfekt för kalla dagar med sin tjocka och quiltade design. Knappt använt.
Svart dunjacka Moose Knuckles med päls - Svart dunjacka från Moose Knuckles med fluffig vit päls på huvan, silverfärgade detaljer och dragkedjor. Jackan har flera fickor med knappar, ribbade muddar och ett snyggt broderat motiv på insidan. Perfekt för kalla dagar och riktigt stilren look.
Svart dunjacka med päls från Moose Knuckles - Säljer en svart dunjacka från Moose Knuckles med stor huva och vit pälsdetalj. Jackan har flera dragkedjor, tryckknappar och logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst oversized look den är äkta och bra kvaliteé
Svart Moose Knuckles dunjacka med päls - Svart pufferjacka från Moose Knuckles med fluffig vit päls på huvan, silverfärgade detaljer och logga på ärmen. Jackan har dragkedjor på sidorna, stora knappar och praktiska fickor framtill. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg stil och vattentät, pris kan diskuteras har använts få gånger väldigt bra skick
Svart Moose Knuckles dunjacka med päls - Säljer en svart dunjacka från Moose Knuckles med fluffig ljus päls på huvan. Jackan har långa ärmar, dragkedja, knappar och två fickor framtill. Märkets logga sitter på ärmen och insidan har ett broderat hockeymotiv. Perfekt för kalla dagar!
Svart Moose Knuckles dunjacka med päls - Säljer en svart dunjacka från Moose Knuckles med äkta päls på huvan. Jackan har snygga metalldetaljer, dragkedjor och knappar, samt en patch på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt stilren look.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Olivgrön vindjacka med snörning - Snygg olivgrön vindjacka med snörning i midjan och flera fickor framtill. Jackan har guldiga knappar och patchdetaljer på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en cool och avslappnad stil.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
RalphLauren Denim&Supply Fieldjacket - Tjena! Säljer denna riktigt feta RalphLauren Denim&Supply jackan, RL D&S finns inte kvar längre vilket gör att jackan är lite svårare att få tag i, Storlek M, hör av dig vid funderingar!🙌
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
J.Lindberg field jacka - Säljer denna feta J.Lindberg jacka, perfekt nu inför vintern då den är varmare än vad den ser ut. Jag på bilden är 184cm och den sitter fint på mig så är du runt 180 är det något för dig. Hör av dig vid frågor och funderingar!
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.