Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Mosse knuckles väst 164 men är lite liten för mig som är 170
Mosse knuckles väst 164 men är lite liten för mig som är 170 - 89 Mosse knuckles väst 164 men är lite liten för mig som är 170 - 90 Mosse knuckles väst 164 men är lite liten för mig som är 170 - 91

Mosse knuckles väst 164 men är lite liten för mig som är 170

Storlek: 164/168
Kategori: Jackor

900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

St 164 men passar lite större och skick är 10/10 och bästa kvalite, såklart äkta. Skriv vid minsta lill fundering

Arvif
Arvif
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mosse knuckles väst  - Helt ny mosse knuckles väst med prislap,storlek M
Röd dunjacka från Morris, Small men passar mig som är medium. Västen säljes nt längre i butik därav priset Medium - Riktigt snygg röd dunjacka från Morris med klassisk passform och dragkedja framtill. Jackan har quiltad design, snyggt emblem på ärmen och är fodrad i ljust tyg. Perfekt för kyliga dagar och ger en clean look.
Säljer en xl smog väst lite för stor för mig - Bra skick en ytter ficka sitter lite löst men den funkar
Helt ny och jag vill sälja den för att den är för lite för mig nu -  Materialen är jättebra stl xl men sitter som l
Hej jag säljer en svart Nike puffer jacka för den är för liten - Det här är en svart nike puffer jacka som är i bra skick jag säljer den för jag har växt ur den den är i storlek 150 cm
Canada goose väst storlek S, står Storlek M men passar som S. - Säljer en svart dunväst från Canada Goose med quiltad design och klassisk logotyp på bröstet. Västen har hög krage, dragkedja framtill och två sidofickor med dragkedja. Perfekt att slänga över en hoodie för extra värme.
Säljer min mobiler jacka som har blivit för liten för mig❤️ - Jag är 169 och 15 år och kunde ha den ända tills dess. Men om man vill ha den lite oversize skulle jag säga att den passar 12-13❤️skriv till mig för fler bilder eller frågor. Jag köpte den för 6000kr
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
SÖKER!💕 Beige och marinblå jacka från Zara - Söker denna trench coattt🫶🏻💕 pris kan diskuteras🫂🫶🏻
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Svart Moncler cardigan - Säljer en snygg cardigan från moncler! Cardiganen är i mycket bra skick förutom att nacklappen sitter lite löst och att cardiganen är lite solblekt på vissa ställen. Annars mycket fin! Nfc-scan och qr-kod funkar som dem ska. Om ni har några andra frågor så är de bara att höra av er!😊