Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sefr sefr - Lång parka i syntetmaterial. Väldigt varm. Knappt använd. Nypris 6000.
SÖKER SEFR LEATHERJACKET - Söker denna jacka i strl M men allt är av intresse
Sefr fejkläder - Sitter som vanlig L, sparsamt använd och i väldigt bra skick
Jacka - Säljer en jätte fin kappa/jacka i ett jätte fint skick passar perfekt nu i höst!! Är i storlek M men passar mig som bär S i allt
Jacka - Mörkblå tunn dunjacka köpt på Un qlo
Sefr jacka
Sefr jacka - 89 Sefr jacka - 90

Sefr jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Séfr Séfr
Färg: Marinblå

900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mörkblå sefr jacka i nyskick cond 10/10 använd en gång! Perfekt för hösten

Hjalle
Hjalle
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart Moncler pufferjacka med huva - Svart pufferjacka från Moncler med stor huva och tydlig logga på ärmen. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor med dragkedja och Moncler-tryck längs insidan av huvan och dragkedjan. Passformen är normal och jackan är perfekt för kalla dagar. Yttersta dragkedjan är utbytt men skickar med orginal kedjan med, samt att det är ett hål i höger fickan men ser rätt lätt ut att sy! Storlek M men passar mig som även brukar ha L! Tar även bud!
Our Legacy x Vibram - Rätt bra skick behöver bara putsas upp lite!! Storlek 44! Nypris-5500
Rosa och vit kortklänning från Prada - Superfin kortklänning från Prada med rosa och vitt geometriskt mönster. dragkedja i ryggen! Detta är vintage så står tyvärr ingen storlek men skulle tippa på small! Passar perfekt för mindre barn!
Séfr skjorta - Skjorta från séfr! Storlek L! Helt ny med tags
Svart långklänning från Filippa K - Stilren svart långklänning från Filippa K med djup v-ringning och långa ärmar. Klänningen har en smickrande, figurnära passform och är tillverkad i ett mjukt, stretchigt material som känns bekvämt mot huden. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och tidlös stil.
Gul hoodie från Palm Angels - Gul hoodie från Palm Angels med vit logga och stort tryck framtill. Oversized passform, riktigt bra skick näst intill ny!!! Storlek S men passar mig som brukar ha M/L
Svart parkajacka från Fjällräven - Svart parkajacka från Fjällräven med klassisk röd logga på bröstet. Jackan har flera stora fickor framtill, hög krage och dragkedja med vindslå. Materialet är slitstark polyester och jackan har en loose passform, perfekt för kalla dagar.dragkedjan fungerar men själv kroken eller va det kallas har gått av!
Svart plisserad klänning Givenchy - Supersnygg svart klänning från Givenchy med plisserade detaljer framtill och elegant volang vid urringningen. Klänningen har trekvartsärm och är tillverkad i 100% polyester. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig look.
Liknande annonser
Visa alla