Alla kategorier > Jackor
Mörkblå kappa
Mörkblå kappa - 0 Mörkblå kappa - 1 Mörkblå kappa - 2 Mörkblå kappa - 3

Mörkblå kappa

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Gina Tricot
Färg: Marinblå
Skick: Nytt skick

470 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer en stilren mörkblå kappa från Gina Tricot. Det står XS men passar även S för att jag har kunnat ha den när jag varit XS och nu S. Endast använd en gång och därav inga bilder förutom de som visas. Den finns inte kvar på hemsidan och är i perfekt skick. säljer på grund av att jag har fler jackor så den kommer inte till användning. Skriv vid frågor, funderingar eller om ni vill ha fler bilder.

Hanna
Hanna
(10)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kappa mörkblå - En mörkblå nästan oanvänd kappa från Gina Tricot  Str XS/S Kan sänka priset vid snabbt köp💕
Mörkblå kappa - Säljer en stilren mörkblå kappa med klassisk design. Perfekt för kyligare dagar och ger en elegant look. Kappan har långa ärmar och en enkel knäppning framtill.
Mörk blå kappa  - Super snygg kappa från Gina Tricot. Strolek Xs. 💗
Mörkblå kappa - Snygg mörkblå kappa. Perfekt för en stilren look. Passar bra till både jeans och mer uppklädda outfits. Använd ett fåtal gånger och är så gått som ny skick💕
Mörkblå kappa - Mörkblå kappa ifrån Gina Tricot, i storlek xs. Skriv för fler frågor eller diskutera pris m.m.💞
Mörkblå kappa - Säljer denna helt oanvända jackan från Gina som liknar de populära från arket, färgen är mörkblå och Strl L men passar M
Mörkblå kappa - Super fin mörkblå kappa med teddyliknande material. Kragen går att vika upp, se bild 3, (fast jag säljer den mörkblå) storlek xs!
Mörkblå kappa  - Snygg svart teddyjacka med stor fluffig krage och knappar framtill. ärmar. Perfekt för dig som vill ha en trendig och mysig look i höst och vinter. Storlek 170 passar xs/s
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Hermo liknande jacka  - Säljer en ljusgrå pufferjacka med horisontella sömmar och tryckknappar framtill. Jackan har en hög krage och trekvartsärmar, perfekt för dig som vill ha en lätt och stilren jacka till vardags. Materialet är syntet och ger en glansig finish.
Ljusblå jeansjacka från Zara - Säljer en ljusblå jeansjacka från Zara med oversized passform. Jackan har stora fickor framtill, klassisk krage och knappar längs hela framsidan. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med quiltad front och Moncler-logga på ärmen. Jackan har dragkedja framtill och en klassisk, stilren look som passar perfekt till höst och vinter. Lätt att matcha och riktigt trendig.
Brun trenchcoat från NA-KD - Snygg brun trenchcoat från NA-KD med klassisk dubbelknäppning, långa ärmar och bälte i midjan. Storlek 36
Fjällräven jacka - Säljer nu en down lite cropped expedition dam jacka i nyskick! Storlek M men sitter som S! Hör av er vid frågor eller intresse!🫶🤗
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰