Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå jacka med dragkedja - Säljer en stilren mörkblå jacka med dragkedja. Perfekt för höst och vår. Jackan har en normal passform och är långärmad. Den är i mycket bra skick och passar både till vardags och lite finare tillfällen.
Mörkblå jacka - En mörkblå jacka. Den är köpt i Italien för 60 Euro. Jackan är använd men är i mycket bra skick. Tveka inte bara skicka om ni har någon fråga eller vill ha fler bilder.
Mörkblå jacka  - Säljer en stilren boxig mörkblå jacka, i bra skick, storlek 44/46 men är mer som en M liten L
Mörkblå haglöfs jacka - En fräsch och bra haglöfs jacka i storlek S, den har en bra passform och är vattentät, nypris ligger vid 1800, hör av er vid minsta lilla😁
Linne jacka  - Linne jacka från Bläck Nypris: ca 1500 Använd men i bra skick! Hör av er vid funderingar 😁
Mörkblå Morris Jacka - Säljer nu min Morris jacka, jag fick som en gåva, Storlek: L passar lika bra för M som jag har. Inga deffekter, passar bra för blåsigt väder, kalla sommarkvällar på landet, regniga sommardagar osv. Priset går att diskutera, skriv för mer info/bilder😊😁
Mörkblå quiltad jacka - Säljer en mörkblå quiltad jacka med huva och dragkedja. Jackan har långa ärmar och en stilren design, perfekt för kyligare dagar. Den är både funktionell och snygg med en sportig look. Använd fåtal gånger så den är i perfekt skick.
Manchester jacka mörkblå - Fin manchesterjacka i superfint skick. Storlek M.
Mörkblå linne-jacka
Mörkblå linne-jacka - 0 Mörkblå linne-jacka - 1

Mörkblå linne-jacka

Storlek: S/M
Kategori: Jackor
Märke: Kappahl
Färg: Marinblå
Skick: Bra skick

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Används knappt, sätt så oversized.

Paolo Haaranen
Paolo Haaranen
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Beige och vita Veja sneakers - Snygga sneakers från Veja i beige och vitt med klassisk V-logga på sidan. Skorna har rund tå, platt sula och snörning. Säljs då jag ej använder längre, syndligt använda men inga större defekter.
Loro Piana Jacka - Höstjacka från LoroPiana med foder inuti.. Dragkedja lite trög, annars bra skick.
Svart t-shirt från HUGO - Snygg svart t-shirt från HUGO med röd logga på bröstet och röd etikett i nacken. Helt ny, använd 1-2 gånger. Säljer då den var för stor.
Nike Air Jordan 1 University Blue - Säljer ett par Nike Air Jordan 1 High i färgen University Blue. Säljer då de inte används🙌 står 44 i skorna men passar även 43 vilket är min storlek.
Grå keps bondelid - Tjockare grå keps från bondelid, använd max 10ggr.
Svart stickad väst från Massimo Dutti - Klassisk svart stickad väst från Massimo Dutti med v-ringning. Använd max 10 gånger. Används ej
Beige pikétröja - Pikétröja med dragkedja
Svart Off-White t-shirt 2020 - Svart t-shirt från Off-White med gul text på bröstet där det står 'Off-White 2020'. .
Svarta kostymbyxor - Kostymbyxor, lite mer casual fit.
Svart ziptröja från Kappahl - Svart långärmad ziptröja från Kappahl med hög krage och ribbade detaljer. Tröjan har en stilren design med dragkedja framtill och är perfekt för lager-på-lager. Enkel att matcha med olika outfits.
Liknande annonser
Visa alla