Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå pufferjacka från 157 - Säljer en mörkblå pufferjacka från 157 med huva och två snedställda dragkedjefickor. Jackan har quiltad design och är tillverkad i syntetmaterial. Perfekt för kalla dagar och har en clean look med hel dragkedja framtill.
Mörkblå pufferjacka - Säljer en snygg mörkblå pufferjacka med dragkedja. Jackan har en normal passform och är perfekt för kyligare dagar. Den är långärmad och har en glansig yta som ger en modern look.
Mörkblå pufferjacka med huva - Snygg mörkblå pufferjacka med huva och dragkedja framtill. Jackan har en quiltad design och är vadderad för extra värme. Perfekt för kyliga dagar och har en klassisk, stilren look som passar till det mesta.
Mörkblå  pufferjacka med huva - Hejj, säljer denna mörkblåa vinterjackan, med struktur framtill. Den är även väldigt unik och väldigt varm. För referens är jag 168 cm, och bär oftast xs/s. Jag köpte även jackan för 6000 när jag var i London.
Mörkblå pufferjacka från Colmar - Säljer en snygg mörkblå pufferjacka från Colmar i mycket bra skick. Jackan har en dragkedja framtill och en mysig huva. Perfekt för kyliga dagar och håller dig varm och stilren. Passar både till vardags och lite finare tillfällen. 💙
Mörkblå quiltad pufferjacka - Mörkblå vår jacka. Aldrig andvänd
Mörkblå pufferjacka från Nimbus - Säljer en mörkblå pufferjacka från Nimbus med vågformat quiltat mönster. Jackan har hög krage, dragkedja framtill och två sidofickor. Perfekt för kyligare dagar och har en modern, sportig look.
Mörkblå pufferjacka från Massimo Dutti - Säljer min super fina jacka från Massimo dutti då den inte kommer till användning längre!! Säljer för 1000kr nypris strax under 2000kr💓 använd fåtal gånger! Osäker om den säljs fortfarande
Mörkblå pufferjacka
Mörkblå pufferjacka - 89

Mörkblå pufferjacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Lager 157
Färg: Marinblå
Skick: Nytt skick

330 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min helt nya lager jacka! Använd några gånger men faller mig inte riktigt i smaken. Pris går att diskuteras

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ljusrosa spetslinnetopp med knyt - Supersöt ljusrosa linnetopp från Vero Moda med spetsdetaljer upptill och knyt framtill. Helt oanvänd! Priset går att diskuteras
Blå jeans med stora hål på knäna - Säljer ett par blå jeans med riktigt stora slitna hål över båda knäna för en edgy look. Klassisk femficksmodell med raka ben och normal passform. Perfekta för dig som gillar streetstyle och vill ha ett par statement-jeans.
Blå flare jeans med broderade fickor - Snygga blå jeans med låg midja och flare-ben. Baktill finns broderade fickor med glittriga detaljer som ger extra attityd. Jeansen har klassisk femficksdesign och kontrastsömmar. Perfekta för dig som vill sticka ut lite extra.
Vinröd body med smala axelband - Populär body från hm!! Jättefin o kan kläs upp och ner, priset kan diskuteras!
Volangkjol i denim - Snygg jeanskjol med volang. Perfekt för en trendig och avslappnad look. Lågmidjad. Säljer då den är för stor för mig. Pris går att diskuteras.
Ljusrosa blus från Odd Molly - Supersöt ljusrosa blus från Odd Molly med smockdetaljer upptill, knytband framtill och broderad detalj på ärmen. Säljer då den aldrig kommer till användning, pris kan diskuteras.
Vit virkad kofta med mönster - Säljer en söt vit kofta med virkat mönster och knappar framtill. Säljer då det inte är min stil längre.
Vit blus med blå brodyr från LTB - Säljer en luftig vit blus från LTB med långärmad design och snygg blå brodyr runt ringningen. Blusen har en avslappnad passform och är gjord i ett tunt, skönt tyg som ger en bohemisk känsla.
Svarta mjukisbyxor med dragsko - Svarta linnebyxor perfekta till sommaren. Aldrig använda.
Mörkblå bohemklänning med spetsdetaljer - Jättegulligt sommarklänning. Används inte längre.
Liknande annonser
Visa alla