Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jacka - En ”pilot” jacka köpt från NA-KD. Inte kommit till användning så den är väldigt fin. Köpt för 999kr för två år sen!!!💕Har den i S men passar även M skulle jag säga!
Jättefin jacka - Säljer denhär snygga eftertraktade jacka. Det är storleken 38 och skulle säga att den passar mellan xs-m beroende på hur du vill att den ska sitta. Den är helt ny, endast använd använd 2 gånger. Buda i kommentarerna❤️
JACKA - Jättefin jeansjacka från NA-KD! Perfekt skick 💗
JACKA - Jättefin jeansjacka ifrån NA-KD! Perfekt till sommarn💖
Jacka - Jacka från Hanna Schönbergs kollektion med Na-Kd! Bra skick. Nypris 1100. Vet inte vilken storlek den är men tror 36-38🥰
Jacka
Jacka - 89 Jacka - 90 Jacka - 91

Jacka

Storlek: 40
Kategori: Jackor
Märke: NA-KD

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin jacka från NAKD. Jättevarmt och superskön!

oliviar
oliviar
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Mörkblå teddyjacka från Zara - Mysig mörkblå teddyjacka från Zara med dragkedja framtill och två fickor. Jackan har en avslappnad passform och är perfekt för kyliga dagar. Tillverkad i mjukt teddy-material som håller dig varm och bekväm.
Svart cardigan  från Moncler - Snygg svart cardigan jacka från Moncler med quiltad front och fyra fickor. Jackan har långa ärmar i stickad kvalitet och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen och ribbade muddar. Perfekt för lager-på-lager och streetstyle.
Grön jeansjacka från Zara - Snygg grön jeansjacka från Zara med klassisk krage, stora fickor framtill och knäppning med silvriga knappar. Jackan har en loose passform och är perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
colmar dunjacka svart  - super fin svart colmar dunjacka, super fint skick förutom att dragkedjorna blivit lite rostfärgade! står storlek 42 i men passar perfekt på mig som har xs/s💕 perfekt höst jacka!
Fjällrävem Jacka - Säljer nu en helt ny dam fjällräven expedition down javket i storlek S (sitter som xs) mått finns i bilderna! Hör av er vid intresse!
Trenchcoat - Jättefin trenchcoat från H&M, knappt använd! Perfekt inför våren🌸🌸
Svart cardigan jacka från Moncler - Snygg svart cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor. Jackan har rund halsringning, dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade ärmar och quiltad polyester framtill ger en modern look.
INTRESSEKOLL PÅ HELT SLUTSÅLD JACKA!!❤️🥰 - Vill se intresset för denna jätteeftettraktade HEELT slutsålda jackan från mango! Den är i Italien wool material så den är väldigt varm och skön och den är i nyskick!! Nypris är 1200kr men jag kommer sälja för 1000 då den är i toppskick! Inga defekter ändast använd 3 gånger🥰🥰🥰❤️ säljer då jag behöver pengar! I storlek M men passar även större/mindre!