Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
NA-KD jacka  - NA-KD jacka i jättebra skick
Pu jacka från NA-KD  - Jättefin brun/beige pu jacka från NA-KD som passar till allt och som passar perfekt nu till våren. Säljer då den inte kommer till användning längre. Skriv gärna vid frågor❤️
Beige jacka från NA-KD - Snygg beige  jacka från NA-KD med stora bröstfickor, knappar framtill och bälte i midjan. Jackan har klassisk krage och är långärmad, perfekt för lager-på-lager. Materialet är mjukt och känns lyxigt, med en clean och stilren look.
NA-KD Jacka  - Använt några gånger men som ny. Lite oversize som modell
NA-KD jacka - Säljer min NAKD jacka då den inte används. Den är i bra skicka förutom lite små fläckar på ryggen ( kolla sista bilden ) men grå troligtvis att tvätta bort
Beige jacka från NA-KD - Superfin beige jacka från NA-KD. Den har en oversized passform och är perfekt för höst och vår. Jackan har långa ärmar och knappar framtill. Bra skick. Stl 34 men passar även 36/38.
Quiltad jacka från NA-KD - Ljusgul/beige quiltad jacka ifrån NA-KD. Använd en gång förra året, så den är i nyskick. Pälsaktig krage högst upp, så den är perfekt nu inför vintern och även framåt våren!
NA-KD jacka
NA-KD jacka - 89

NA-KD jacka

Storlek: 34
Kategori: Jackor
Märke: NA-KD
Färg: Beige

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin kappa som är lite nopprig bara men annars väldigt fin. Finns inte kvar

Moa
Moa
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön trenchcoat från Bershka - Säljer en snygg trenchcoat från Bershka med bred krage, knytskärp i midjan och dubbla knappar framtill. Använd två gånger så nyskick! Perfekt för vår och höst.
Svart pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Säljer en svart vinterjacka från Calvin Klein. Jag köpte den förra året och nu har jag vöxt ur den. Den är knappast använd så den är i fint skick. Det är storlek xs men den är ganska liten i storleken. Hör av er om ni har frågor. Den kostade ca 1 600 kr när vi köpte den.
Mörkblå quiltad jacka - Säljer en mörkblå quiltad jacka med tryckknappar framtill från Nelly, perfekt till våren
Moncler cardigan  - Svart kofta från Moncler med quiltad front och två fickor. Långärmad med rund hals och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade partier och syntet på framsidan. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Svart pufferjacka från Burberry - Säljer en svart pufferjacka från Burberry med huva och klassiskt rutigt foder i grått, vitt och rött. Jackan har dragkedja, knappar och två fickor med dragkedja. På ärmen sitter en Burberry London England-patch. Perfekt för kalla dagar.