Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Beige kappa
Beige kappa - 89 Beige kappa - 90

Beige kappa

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Märke: NA-KD
Färg: Beige

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Beige kappa från Hannalicious X NAKD. Storlek 36, använts få gånger.

Ebbah
Ebbah
(5)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige kappa - Helt oanvänd beige kappa i nyskick som är jätte fin!❤️
Beige kappa - Snygg beige kappa med två fickor. Jackan har en loose passform och långa ärmar.  Perfekt för lager-på-lager och enkel att styla till olika outfits.
Beige kappa! - Perfekt kappa inför kommande våren!! Skulle säga att den lutar sig mot att vara lite oversized i storleken💗
Beige Kappa - Snygg beige kappa i bra skick!
Beige kappa - Kappa från nakd som knappt är använd.  Köpte den för 1200kr
Beige kappa - Säljer en stilren beige kappa med klassisk krage. Jackan har en enkel och elegant design med långa ärmar och en rak passform. Perfekt för höst och vår.
Beige kappa - Supersnygg beigegrå kappa från nakd💕💕
Beige kappa  - En beige kappa till våren samt hösten i storlek 32 från NAKD som inte säljs längre. Köptes för 700 och säljer för den kom aldrig till användning.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Grön camo overshirt med knappar - Snygg militärgrön overshirt i camomönster med två bröstfickor och knäppning framtill. Jackan är i bomull och har en avslappnad passform, perfekt att slänga över en hoodie. Långärmad och med klassisk krage. Funkar perfekt för sena sommarkvällar samt utgångar. Jackan är i 9/10 skick och säljs inte längre på hemsidor.
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.